Субота, 25 Березня

Встановлена дата першого судового засідання у бердичівській паливній справі

Судові засідання у ній вже, звичайно ж, були, і ми про них розповідали (1234).  Але це буде перше засідання після того, як обвинувальний акт був переданий в суд.

 

Тобто тепер розпочнеться повноцінне судове змагання за те, щоб сторона обвинувачення висунула всі знайдені докази, а сторона захисту їх спростувала.

 

І перший акт цього, думаю, дуже тривалого «спектаклю» розпочнеться 20 лютого 2023 року о 12.00, як сповіщає про це інформація на офіційному сайті суду.

Судді Людмилі Хоцькій буде непросто прийняти рішення у справі, яка вже набула чималого розголосу і поставити нарешті крапку у цій заплутаній, бюрократичній та політично ангажованій справі.

А ми, як і раніше, будемо повідомляти всі подробиці тепер вже судового розгляду нашим читачам.

data1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.