Четвер, 2 Лютого

За зберігання вдома бойової гранати бердичівлянин отримав три роки позбавлення волі

Відповідний вирок було оголошено в Бердичівському суді 18 січня.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Знайшли гранату та ще деякі боєприпаси у бердичівлянина, який працював на підприємстві «Млин База» ще влітку 19 липня. У тексті вироку так описано ці події:

«Обвинувачений у невстановлений слідством час, у невстановленому слідством місці та невстановленим слідством способом придбав корпус оборонної осколкової ручної гранати «Ф-1», підривач - уніфікований запал дистанційної дії типу «УЗРГМ» та патрони калібру 5.45 мм в кількості 9 штук, які незаконно зберігав без передбаченого законом дозволу в будинку до 19.07.2022.

Цього ж дня в період часу з 09 год 06 хв по 10 год 48 хв, працівниками поліції, під час проведення обшуку вищевказаного будинку було виявлено та вилучено боєприпаси стрілецької вогнепальної зброї, а саме 5.45 мм проміжними патронами з кулею «ПС» зразка 1974р. зі сталевим осердям в кількості 9 штук, корпус оборонної осколкової ручної гранати «Ф-1» споряджений вибуховою речовиною бризантної дії - тротил, масою 50-56г. та підривач - уніфікований запал дистанційної дії типу «УЗРГМ» споряджений ініціюючими вибуховими речовинами ТНРС та азид свинцю масою 0,1 г та 0,2 г відповідно, а також бризантною вибуховою речовиною ТЕН або гексоген масою 1,0 г, які при конструктивному поєднанні масою 1,0 г, які при конструктивному поєднанні являються оборонною осколковою гранатою «Ф-1», яка належить до бойових припасів.»

Врахувавши щире каяття обвинувачуваного вироком суду йому призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, але згідно зі статтю 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном один рік.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.