П'ятниця, 9 Червня

Винуватця бійки біля "Зодіаку" Бердичівський суд звільнив від покарання

Ця історія в лютому 2018 року широко висвітлювалась і обласними, і центральними ЗМІ. 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Один з відвідувачів закладу тоді отримав компресійний перелом хребта, а як саме це сталось можна довідатись з тексту вироку, який на цьому тижні був оприлюднений в Єдиному реєстрі судових рішень.

З цього самого тексту стає зрозумілим, що початкове розслідування злочину йшло не зовсім так, як вимагає КПК, і якби не наполегливість членів сім’ї потерпілого, то воно б могло нічим і не закінчитись. Хоча і зараз, присуд навряд чи задовольнить абсолютно всіх, адже, у зв’язку з тим, що з часу вчинення злочину пройшло більше трьох років, вирок звучить так:

"Суд ухвалив:

Обвинувачуваного  визнати винуватим у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296 КК України, ст. 128 КК України (в ред. від 05.04.2001).

На підставі статей 49, 74 КК України звільнити його від покарання в зв`язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Цивільний позов потерпілого задовольнити частково: стягнути з обвинувачуваного на користь потерпілого 27027 (двадцять сім тисяч двадцять сім) грн. 45 коп. матеріальної шкоди та 200 000 (двісті тисяч) грн. 00 коп. моральної шкоди. В решті позовні вимоги - залишити без задоволення.

Запобіжний захід до набрання вироком законної сили щодо обвинуваченого - не застосовувати.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо він не скасований, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

На вирок протягом тридцяти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного суду через Бердичівський міськрайонний суд."

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.