П'ятниця, 29 Вересня

Бердичівлянка зустріла в квартирі грабіжника, але не розгубилася

Сьогодні близько шостої вечора молода жителька будинку по вулиці Європейській, 78 прийшла додому, а там вже був гість, який нишпорив по кімнатам. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вона підняла ґвалт, грабіжник вискочив на вулицю і кинувся навтьоки. На крики жінки про допомогу вискочили працівники сусіднього барбер-шопу, до них доєднались військові, які проходили повз і спільними зусиллями за кілька десятків метрів, напроти першої школи, догнали зухвалого грабіжника.

Чоловік, повідомлений телефоном про пригоду теж швидко приїхав і викликав поліцейський патруль. Поліцейські почали стандартну процедуру складання протоколу правопорушення.

За припущеннями очевидців, грабіжник мав вигляд такого, що вже неодноразово куштував тюремної баланди, і під час чергового закінчення терміну знову взявся за звичну справу

dom.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.