П'ятниця, 29 Вересня

Хто б сумнівався?! Поліція знайшла зловживання при будівництві лікарських амбулаторій на Бердичівщині

27 бер. 2023 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Адже, з самого початку весь цей всеукраїнський «движ» по будівництву п’ятисот сільських амбулаторій був «заточений» лише на те, щоб відмити на кожній з них не менше мільйона.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Розпочав його колишній президент, а продовжив (після «перетрахування» всіх підрядників) нинішній. Кожен з них розумів, що на цій справі можна й піар гарний зробити, і грошенят заробити.

Амбулаторії збудували, про них вже навіть трохи забули, а тепер на них можна знову піар робити. Мовляв, ми взялись за корупціонерів (яких самі зростили), і тепер будуть «шити» їм справи, звичайно ж, з ухилом на чиновників попередньої влади.

Поки що це лише припущення, а як буде насправді, побачимо згодом.

Перший публічний крок у новому витку амбулаторної історії зробила поліція, яка оприлюднила минулої п’ятниці пост в себе на сторінці.

"24 березня слідчі Слідчого управління ГУНП за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури оголосили підозри у низці кримінальних діянь колишньому директору Департаменту Житомирської облдержадміністрації, керівникові підприємства-підрядника та інженерові з технічного нагляду.

У 2018 році між Департаментом облдержадміністрації та підприємством-підрядником були укладені договори про будівництво амбулаторій з житлом для лікарів у селах Гришківцях та Райгородку. Також для нагляду за якісним та вчасним виконанням робіт угоди про співпрацю були підписані і з уповноваженою за технагляд особою.

Проте під час проміжної перевірки з’ясувалось, що внесені підрядником в офіційні акти відомості про обсяги виконаних робіт значно завищені, як і вартість використаних матеріалів. Відтак це стало підставою для розірвання договору із товариством та відкриттям кримінального провадження.

Як встановили поліцейські за результатами аналізу бухгалтерської документації та призначених і проведених експертних досліджень наявних будівель, підрядник уніс завідомо неправдиву інформацію до офіційних документів, що стало підставою для перерахування бюджетних коштів.

А директор Департаменту та інженер з технічного нагляду проявили службове недбальство, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, та не перевірили достовірність наданої інформації. У результаті з держбюджету було надмірно перераховано понад 3 млн 300 тисяч гривень бюджетних коштів.

Наразі підряднику інкримінуються кримінальні діяння, передбачені ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України, а керівникові Департаменту облдержадміністрації та інженеру з технічного нагляду - ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

Відповідно до санкцій статей посадовцям загрожує тривале ув’язнення.

Будівництво амбулаторій завершено іншим товариством і наразі вони функціонують."

ambulatorii 1

ambulatorii 1

ambulatorii 1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.