Вівторок, 3 Жовтня

22-річного бердичівлянина ув’язнять на шість років за розповсюдження наркотиків

29 трав. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бажання легких грошей приводить молодь до криміналу, а як наслідок – за грати, при чому на тривалі терміни та ще й з конфіскацією майна.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Бердичівський міськрайонний суд завершив розгляд ще одного кримінального провадження, пов′язаного з незаконним обігом наркотиків та проголосив вирок бердичівлянину. Суд визнав 22-річного молодика винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті психотропних речовин, вчиненому повторно, особою, яка раніше вчиняла кримінальне правопорушення (ч. 2 ст. 307 ККУ); у незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин без мети збуту (ч. 1 ст. 309 ККУ) та у незаконному придбанні та зберіганні психотропної речовини без мети збуту, предметом яких була психотропна речовина у великих розмірах (ч. 2 ст. 309 ККУ). За сукупністю кримінальних правопорушень суд призначив обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі на строк 6 років з конфіскацією половини належного йому майна. Також молодик має сплатити на користь держави понад 45 тис. грн процесуальних витрат на залучення експертів при проведенні судових експертиз.

Суд встановив, що обвинувачений Н. улітку 2022-го року став на шлях злочинної діяльності, пов'язаної з правопорушеннями у сфері обігу психотропних речовин. Він домовився із особою про зайняття спільним збутом психотропів шляхом так званих закладок. У подальшому обвинувачений кілька разів придбавав у невстановлених осіб такі речовини як амфетамін, PVP, 4-ММС, частину яких зберігав без мети збуту, частину - з метою збуту, ще частину розповсюдив як «закладки».

При постановленні вироку суд врахував як пом′якшувальні обставини щире каяття та сприяння розкриттю кримінальних правопорушень, без якого працівникам поліції було б тяжко виявити «закладки».

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.