Неділя, 1 Жовтня

Бердичівлянин отримав 5 років позбавлення волі за заклики до зміни меж державного кордону України

01 черв. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 58-річним мешканцем м. Бердичева, якого обвинувачено у розповсюдженні матеріалів із публічними закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, а також у тих самих діях, вчинених повторно (чч. 1, 2 ст. 110 ККУ). Суд призначив узгоджене сторонами покарання – 5 років позбавлення волі без конфіскації майна з випробуванням протягом трьох років іспитового строку.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Відповідно до обвинувачення чоловік, який є уродженцем російської федерації та має українське громадянство, у лютому 2022-го року: до та після початку повномасштабного вторгнення, усвідомлюючи та будучи обізнаним, що відповідно до Конституції України територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканою, керуючись ідеологічними та суб'єктивними політичними мотивами, двічі вчинив злочини. Будучи активним користувачем забороненої в Україні соціальної мережі він поширив серед невизначеного кола осіб матеріали із публічними закликами до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Свою вину обвинувачений повністю визнав та уклав з прокурором угоду, у якій також узгоджено покарання – за ч. 1 ст. 110 ККУ – 3 роки позбавлення волі, за ч.2 ст. 110 ККУ – 5 років позбавлення волі. Остаточне покарання – 5 років позбавлення волі без конфіскації майна з випробування три роки іспитового строку. Системний блок до комп’ютера як речовий доказ скоєння злочинів суд ухвалив конфіскувати. Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів.

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.