Четвер, 28 Вересня

За поцуплені з банкомату 2800 гривень в Бердичеві присудили 5 років

Такий вирок був нещодавно ухвалений у Бердичівському суді. Але, як це часто останнім часом практикується, підсудну звільнили від виконання покарання з іспитовим терміном один рік.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Точних обставин крадіжки у тесті вироку немає, але сталось це 22 липня 2023 року о 16 годині 09 хвилин. Тоді жінка витягнула з банкомату «Ощадбанку» по вулиці Європейська, 128 (поблизу вокзалу) 2800 гривень, які їй не належали. Їх, напевно, забули попередні користувачі пристрою.

Оскільки в кожному банкоматі є вмонтована відеокамера, то правоохоронці змогли досить швидко знайти зловмисницю. Під час слідства вона уклала з прокурором угоду про визнання вини, яку й затвердив своїм рішенням суд.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.