Четвер, 28 Вересня

Бердичів’янин придбав автомобіль який розшукує інтерпол

18 вер. 2023 За матеріалами Сервісного центру МВС в Житомирській області

Бердичів’янин зіткнувся з неприємною ситуацією, коли його ввезений з-за кордону автомобіль Ford Ranger виявився в міжнародному розшуку. Чоловік звернувся до територіального сервісного центру МВС у Бердичеві, щоб зареєструвати свою нову машину. Однак, під час перевірки в базах даних виявилося, що автомобіль розшукується Інтерполом.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Цей випадок є прикладом того, що навіть офіційна покупка автомобіля через торгову організацію не гарантує відсутності кримінального минулого у транспортного засобу. Тому перед придбанням автомобіля, навіть на іноземних номерах, необхідно перевірити його стан за допомогою баз даних МВС та сервісів перевірки страхового полісу та зеленої картки.

Поліція вилучила автомобіль і розпочала розслідування, щоб з'ясувати, чи знав новий власник про кримінальне минуле машини. Також поліція намагається встановити, як автомобіль пройшов митницю, якщо він перебував у розшуку Інтерполу. Ймовірно, заява про викрадення автомобіля була подана після його ввезення на територію України.

Зазначено, що такі ситуації, коли автомобіль перебуває в розшуку, виявляються під час першої реєстрації в сервісних центрах МВС, не є рідкістю. Найчастіше такі автомобілі викрадаються в країнах Європи, таких як Італія, Чехія, Німеччина та Польща. Тому при придбанні вживаного автомобіля, який був ввезений з цих країн, існує великий ризик, що він перебуває в розшуку Інтерполу.

Отже, важливо завжди перевіряти автомобіль перед покупкою за допомогою доступних баз даних МВС та сервісів перевірки страхового полісу та зеленої картки. Безпека та законність повинні бути на першому місці при придбанні транспортного засобу.

За матеріалами Сервісного центру МВС в Житомирській області

Бердичів’янин придбав автомобіль який розшукує інтерпол

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.