Вівторок, 5 Грудня

Директор Бердичівського медколеджу не визнав своєї вини в розтраті майна і цивільного позову щодо його відшкодування

29 вер. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

28-го вересня відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню в. о. директора Бердичівського медколеджу.

 

 

У засіданні прокурорка оголосила обвинувальний акт та цивільний позов. Також суд встановив порядок дослідження доказів.

 У судове засідання з’явилися прокурорка, обвинувачений та один з його захисників.  Натомість представник потерпілої  сторони, якою визнано Житомирську облраду, не з’явився.

Як ідеться в обвинувальному акті, в. о. директора коледжу Ш.  влаштував на роботу на посаду водія свого родича, який фактично не здійснював посадових обов’язків, але регулярно отримував заробітну плату. Сума завданих збитків складає понад 80 тис. грн.

Посадовець обвинувачується  у  розтраті майна, вчиненого шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану (ч.ч. 2, 4 ст. 191 ККУ) та у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 ККУ).  

Обвинувачений не визнав своєї вини в інкримінованих правопорушеннях та не визнав цивільного позову. Захисник подав відзив на даний позов та просив залишити його без розгляду, оскільки вважає, що той подано без належних правових підстав.

Також суд ухвалив порядок дослідження доказів, згідно з яким  спочатку буде допитано свідків, потім долучено та досліджено письмові докази, після чого відбудеться допит обвинуваченого, який погодився давати свідчення. Для пришвидшення розгляду провадження даний порядок може бути змінено відповідно до обставин.

Для допиту свідків суд відклав розгляд справи до 12:00 13-го жовтня 2023-го року.

Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за номером  274/2991/23.

Важливо: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, який вступив у законну  силу.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.