Роздрукувати цю сторінку

Офісний папір обійшовся бердичівлянці у 22 тисячі гривень

21 лист. 2016 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Бердичівська поліція застерігає громадян від промислів ошуканців через надмірну довірливість шахраї збагачуються на зберіганнях бердичівлян. Поліція вкотре закликає громадян до пильності у справах, які так чи інакше пов’язані з готівкою або заощадженнями на банківських рахунках.
18 листопада до чергової частини місцевого відділу поліції звернулась 33-річна бердичівлянка, яка повідоми

ла, що її ошукали.
Жінка розповіла, що, через мережу Інтернет мала намір придбати офісний папір формату А-4, а в результаті втратила більше 22 тисяч гривень власних заощаджень. Довірившись незнайомцеві, потерпіла повідомила конфіденційні відомості власного рахунку і тільки згодом, зрозумівши, що вона стала жертвою шахрая, жінка звернулась до поліції.


«Вищевказана подія була кваліфікована як шахрайство. У рамках розпочатого за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування поліція встановлює особу пройдисвіта і його місцезнаходження, а також вживає заходів для відстеження руху коштів», – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.


Однак слід зазначити, що потерпіла могла б уникнути шахрайства, дотримуючись простих правил безпеки.


Відтак поліцейські звертаються до жителів Бердичівщини із застереженнями щодо вияву надмірної довірливості до незнайомих людей, які звертаються до вас під надуманими приводами:
- пам’ятайте, що лише розсудливість та спокійне сприйняття будь-якої ситуації може вберегти від нерозважливих дій та вчинків;
- у питаннях фінансового характеру керуйтеся здоровим глуздом, а у разі потреби – радьтеся з фахівцями;
- при покупках через Інтернет намагайтесь використовувати систему оплати товару після його фактичного прибуття;
- також пам’ятайте, що жодної інформації про клієнтів та їх рахунки банківські працівники по телефону не збирають.


Розкажіть про згадані заходи перестороги своїм дітям, батькам, рідним та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність. Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!

 

Подібні матеріали