Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянки перерахували шахраям більше 8800 гривень

24 січ. 2017 Бердичівський відділ поліції Житомирської області

Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників, псевдо правоохоронців або ж купівля-продаж товарів через мережу Інтернет.


23 січня до Бердичівського відділу поліції із заявою про ошуканство звернулась 44-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником однієї з фінансових установ. Він повідомив, що на рахунок жінки має надійти грошовий переказ, та задля цього необхідно повідомити йому конфіденційну інформацію по картці. Врезультаті заявниця втратила з поточного рахунку 8085 гривень.


А 75-річна пенсіонерка довірившись незнайомцеві повідомила персональні відомості власного рахунку і тільки згодом, зрозумівши, що вона стала жертвою шахрая, жінка звернувся до поліції. Пенсіонерка втратила 772 гривні власних заощаджень.


–В обох випадках розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Нині, поліція встановлює особи шахраїв і вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.


Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.

Подібні матеріали