В Бердичеві побили нашого колегу журналіста Валерія Шелепу — РІО Бердичів

Субота, 22 Січня

В Бердичеві побили нашого колегу журналіста Валерія Шелепу

Сталось це вчора вранці, коли він виходив з під’їзду свого будинку. Валерія Шелепу вже чекали двоє молодиків і відразу по-звірячому почали бити. Подробиці цього жахіття він сам розповів колегам-телевізійникам ЖИТОМИР.today у сюжеті, який публікуємо нижче.


Цей злочин сколихнув громадськість Бердичева і відучора Бердичівський сегмент Інтернету та «Фейсбуку» розривається від гнівних коментарів. Побиття було явно замовлене і сплановане завчасно. Кому став поперек горла бердичівський журналіст, можна лише здогадуватись, адже його критичні матеріали були направлені проти багатьох і багатьох тих, хто розумів сенс життя і діяльності по-своєму.


На жаль, останнім часом в Бердичеві стало менше єдності і консолідації, а більше політичних та бізнесових чвар, які не сприяють позитивному іміджу міста та є гарним підґрунтям для поширення свого впливу кримінальним на напівкримінальним колам.


Члени Бердичівської міської організації Спілки журналістів України вже почали планувати свої дії по допомозі в розкритті цього резонансного злочину та об’єднанню зусиль по поверненню Бердичеву заслуженої слави міста, в якому комфортно і безпечно жити.


Тому й звертаємось до всіх, хто міг бачити вранці четверга підозрілих молодиків років 23-25 біля будинків 57-63 по вулиці Вінницькій, повідомити про це поліцію або редакцію газети.
На вимогу депутатів міської ради буде скликано позачергову сесію міської ради в зв’язку з цим трагічним інцидентом, адже Валерій Шелепа є депутатом ради і головою фракції ВО «Батьківщина».


Про всі дії місцевої поліції та міської влади ми будемо повідомляти на сторінках газети і сайту.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.