Роздрукувати цю сторінку

Одного втікача з бердичівської колонії знайшли, інших двох досі розшукують

Минулого тижня до редакції газети «РІО-Бердичів» надійшло орієнтування стосовно трьох чоловіків, котрі самовільно залишили межі Бердичівського виправного центру №108. Дана інформація не на жарт стривожила місцевих жителів, які, побоюючись за себе та свої родини, бо не знають, що може спасти на думку втікачам, активно переглядали фото, дані про кожного засудженого та особливі прикмети. Фото та описи про них були одразу розміщені на сайті з проханням повідомити, при наявності інформації, про їхнє місцезнаходження.

lepskiyТа після Великодніх свят, журналісту, котрий зателефонував безпосередньо до Бердичівського виправного центру №108, повідомили, що нині вже розшукуються двоє втікачів. Одного, а це Лепський Юрій Володимирович 04.05.1987 р.н., уродженець с. Дідівщина Фастівського району Київської обл., мешканець с. Раківщина Овруцького району Житомирської обл., було знайдено. Чоловік переховувався в Києві, але детальної інформації з виправного центру не надали. Натомість зазначили, що двох біглих засуджених досі розшукують.

 

 

 

 


Тому знову розміщуємо на сайті орієнтування з фото, описом та номерами телефонів, за якими можна звертатися, якщо відома інформація про їхнє місцезнаходження.

shumliyРОЗШУКУЄТЬСЯ

ШМУЛІЙ ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ,

27.12.1983 року народження, уродженець м. Київ, мешканець с. Малий Карашин Макарівського району Київської області. Раніше неодноразово судимий.

Прикмети: Зріст вище 171 см., волосся русе, очі сірі.


Особливі прикмети: Численні шрами від порізів та татуювання.

При наявності інформації про місцезнаходження Шмулія Є.В.

просимо повідомити за телефонами (067) 969 52 46, (093)140 74 98 або 102.

 

 

 


cvetkovРОЗШУКУЄТЬСЯ

ЦВЄТКОВ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ,

25.07.1984 року, уродженець м. Одеса, без постійного місця проживання.

Прикмети: Зріст 176 см., волосся темно-русе, очі зеленуваті.

Особливі прикмети: відсутні.

При наявності інформації про місцезнаходження Цвєткова Ю.Ю.

просимо повідомити за телефонами (067) 969 52 46, (093)140 74 98 або 102.

 

Подібні матеріали