Олександр Доманський — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Цей інцидент стався близько десятої години, після відкриття сесії міської ради.

Кілька місяців тому ми писали, що одного дня в Бердичівському суді оголосили аж три судових вироки, що буває дуже й дуже рідко. Після цього на судовому порталі довгий час вироків не було, аж ось 6 червня знову з’явився документ під такою назвою.

Сьогодні на офіційному сайті центральної виборчої комісії з’явилась інформація про першого кандидата по Бердичівському округу № 63.

У суботніх та недільних новинах центральних телеканалів пролунала інформація
про шістьох затриманих у Бангладеш українцях. А з соціальних мереж стало
відомо, що всі вони – бердичівляни.

 

А сталось це місяць тому, коли до ладу стала перша сонячна електростанція на теренах нашого краю, яка майже повністю забезпечує потреби Бердичева в електричній енергії.

 Ні, вони не місили бетон чи клали цеглу, але на хід будівництва вплинули дуже й дуже серйозно.

 1 червня, у День захисту дітей, у Бердичеві вже традиційно всі атракціони у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка працювали для дітей безкоштовно.

У всякому разі, таке враження склалось після проведення у четвер у Бердичеві засідання робочої групи депутатів обласної ради з питань екологічної катастрофи в Бердичівському районі.

І влаштувала «суботник» по приведенню в порядок Скраглівського стадіону «Колос» вже у вівторок.

 

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.