Культура — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Культура

В Бердичеві може з’явитись ще один культурний центр

22 трав. 2020 Автор Олександр Доманський

Всім бердичівлянам з дитинства відома старовинна будівля, розташована в самісінькому центрі міста, в якій знаходились установи Бердичівського району, і яка нині стоїть чи не наполовину пуста.

Скульптура - вид мистецтва, який відображає світ в об'ємних формах. Слово «скульптура» спочатку означало висікання, вирубання фігур з твердого матеріалу. Згодом, цим поняттям стали називати твори зроблені за допомогою ліплення.

 

Військовослужбовці 26 артилерійської бригади, які залучені до вишколу новоприйнятих контрактників-артилеристів до бригади резерву, відвідали меморіальний комплекс "Пам'яті героїв Крут".

Єврейська відьма з Бердичева Поліна Гельман

15 трав. 2020 Автор Світлана Семчук

Випадково вдалось натрапити на матеріал про славнозвісну льотчицю Поліну Гельман, яка була уродженкою Бердичева, єврейкою за національністю та єдиною єврейкою-жінкою, якій присвоїли почесне звання Героя Радянського Союзу. Цікаву і змістовну статтю про життя, навчання, роки війни і післявоєнне життя нашої землячки опублікував Проект Об'єднаної єврейської громади України «U-Jew!», автором матеріалу є Адель Кернес.

Героїв України колегіальна родина пам’ятає…
Вшануймо тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Один из наиболее интересных и колоритных персонажей известного российского писателя Бориса Акунина Эраст Петрович Фандорин, вне всякого сомнения, лучшее творение в его литературном творчестве. Книги, описывающие похождения сыщика-аристократа, издаются миллионными тиражами. По ним отсняты несколько полнометражных кинолент, ставятся спектакли, записываются радиопостановки, произведения выпускаются в современном аудиоформате. По мере выхода детективов в тираж, в читке принимают участие известные актеры театра и кино А.Филиппенко, Д.Мороз, В. Смехов, С. Гармаш и др.

Серед 1132 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників та волонтерів України в 2019 році. Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 24 номінації.

Шановні глядачі! На жаль, у зв’язку з обмежувальними карантинними заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" виставу «Крупный выигрыш, или 200 тысяч», прем‘єру якої заплановано на сцені Музично-драматичного театру на Європейській 27 та 29 березня перенесено.

Ну, не зовсім на паркані, а на стіні досить пристойної будівлі в центрі міста, хоча й не з фасадної сторони. 

Відповідне рішення було прийняте під час засідання виконавчого комітету міста у четвер, 2 квітня. Пам’ятна дошка з’явиться на фасаді Альма-матері відомого письменника, драматурга і сценариста – Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2. Саме у цій, тоді ще школі, навчався наш видатний земляк, дитинство та юність якого пройшли у Бердичеві.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.