Неділя, 24 Вересня

Культура

В концерті беруть участь Олександр Остаповець, Ірина Томашук, Кароліна Зять, Діма Нікітін та інші співаки і співачки.

 Проект відповідного рішення було вчора оприлюднено на офіційному сайті міста.

Поступово минає ще один рік війни, люди звикають до тієї жорстокості і жаху, що діється навколо. На відміну від початку повномасштабного вторгнення, коли всі об’єдналися в одне ціле і старалися допомогти протистоянню ворожої окупації, то зараз значна кількість людей байдужіє. Проте не всі.

Десять років – це серйозний термін, особливо якщо йдеться про громадську ініціативу, започатковану групою ентузіастів. Свій перший десятирічний ювілей відзначала цими вихідними Бердичівська фотошкола “Фотошкола F/5,6”, яка у теплому колі друзів приймала вітання з нагоди свята. Ідейним засновником та творчим неспокоєм проєкту став відомий фотограф Валерій Мельников, активно допомагав у його реалізації ще один фотограф – Олег Силка. Вони й нині продовжують об’єднувати навколо себе талановиту молодь, яка хоче навчатися мистецтву фотографії. Допомагають у роботі й інші фотографи нашого міста, області та всієї України.

«Шана това у-метука!»: зустріли 5784-й Новий рік на «Єврейських посиденьках за шабатним столом» у Музеї історії міста Бердичева.

Сьогодні, напередодні Дня усиновлення, подякували та привітали батьків, у котрих є всиновлені діти та опікунів. Їх було запрошено до Бердичівської музичної школи, де провели невеликий концерт на честь подяки та підтримки.

У Домі української культури у Житомирі відбулося нагородження художників, які виграли всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка. Серед призерів - дві бердичів’янки: п'ятнадцятирічна Карина Голощук та п'ятнадцятирічна Катерина Драчук, котрі посіли ІІ місця у різних номінаціях.

Відповідні розпорядження підписав міський голова Бердичева Сергій Орлюк.

Борщу, «повсякденній їжі і питву» українців, присвятили яскраву, цікаву та смачну програму у закладі дошкільної освіти № 26 «Сяйво» м. Бердичева. Під час дійства з ароматами Батьківщини пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.  

Чи знають мешканці Бердичева, як вони називаються?

Кошти на це мають виділити на сесії міської ради, а на комісіях, які передують проведенню сесії депутатам представляли ці зміни до програми розвитку галузі.

Дізнавшись, що на розгляд сесії будуть виносити питання закриття бібліотеки-філії № 2, вирішила поглянути, чому саме цій філії випала лиха доля.

У неділю ввечері відбувся єврейський фестиваль підтримки та благодійності під назвою « Jewish Open Spase». Це фестиваль, що започаткували у 2018 році члени єврейської общини «Яхад».

Перший бердичівський зін

Історія неймовірно сильних духом митців нашої Батьківщини, художників, фотографів та істориків надихнула молодих бердичівлян на створення зумерського зіну «Незабутні». Над цим проєктом працювала велика команда творчої молоді, але засновницею ідеї є Мирослава Горобчук (Міра).

Творчі бердичівляни захопилися перекладом роману-казки «Піко – Кришталеве Горлечко» талановитого земляка – прозаїка, драматурга і публіциста, лауреата Європейської премії у галузі літератури Миколи Косміна (біографія письменника), який був нагороджений Дипломом ЮНЕСКО «За визначний внесок у світову культуру». На зустрічі учасників групи «Промінь світла» жваво обговорювали сюжет, стилістичні особливості та викривальний зміст твору.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.