Культура — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Культура

У гарнізонному Будинку офіцерів відзначили 16 річницю з дня створення 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича: 5 липня 2004 року був підписаний перший наказ по військовій частині.

Хоча їм дозволили працювати ще 26 червня, прийнявши на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнявши відповідний документ.

Без перебільшення, цього чекали всі бердичівляни, адже карантин вніс корективи в усі сфери, в тому числі і в роботу бібліотек. Працівникам книгозбірень, для яких співпраця та спілкування з тими, з ким співпадають інтереси, смаки та уподобання в літературі, не вистачало звичних, насичених подіями, цікавих робочих днів. Книгоманам, для яких похід до бібліотеки – можливість провести своє дозвілля за прочитанням книги улюбленого автора або ж чогось новенького, захоплюючого, закриття на карантин бібліотек стало не меншим випробуванням. Воно й не дивно, адже не всі вдома мають переповнені полички з літературою, а якщо і мають, то давним-давно її перечитали, і, напевно, не один раз.

Традиційно, кожного року 22 червня вся Україна згадує події років, що кривавою смугою увірвалися в життя мільйонів родин, принісши горе, біль та втрати. Ці події, без перебільшення, торкнулися усіх, зламали і покалічили долі, розділили життя на «до» і «після».

Цьогоріч карантин вніс свої корективи у життя всіх людей – в чиїсь більше, а в чиїсь – менше, але відчули його всі абсолютно. Найбільше це позначилось на навчальному процесі дітей, які замість відвідування навчальних закладів змушені були проходити нові теми та виконувати практичні заняття і контрольні роботи дистанційно. А це неабияк вплинуло і на самих батьків, котрим доводилося займатися зі своїми дітьми, аби закінчити навчальний рік.

Мова йде про Райковецьке городище, дослідження якого було розпочато Т. Мовчанівським ще в 1929 році, а завершене В. Гончаровим в 1946 році.

 

Батьки у залі, доньки – на лаві підсудних. 4 червня відбулось підготовче судове засідання у справі про обвинувачення трьох неповнолітніх дівчат у побитті ровесниці.

 

Нещодавно писав замітку про те, що в сусідньому Коростишеві не змогли організувати інфраструктуру з прийому туристів на ландшафтних об’єктах поблизу міста, до яких зараз шалений інтерес гостей зі столиці.
Але є в Коростишеві чимало і позитивних моментів, про які потрібно писати, і які було б бажано перейняти.

 

На честь усіх, хто в різні епохи боровся за волю України, усіх, хто прагнув бачити її не придатком якоїсь з імперій, а незалежною й квітучою, не червоною, не коричневою, а виключно кольорів неба і пшеничного колосу, встановлено в українській державі День Героїв.

Всім бердичівлянам з дитинства відома старовинна будівля, розташована в самісінькому центрі міста, в якій знаходились установи Бердичівського району, і яка нині стоїть чи не наполовину пуста.

Скульптура - вид мистецтва, який відображає світ в об'ємних формах. Слово «скульптура» спочатку означало висікання, вирубання фігур з твердого матеріалу. Згодом, цим поняттям стали називати твори зроблені за допомогою ліплення.

 

Військовослужбовці 26 артилерійської бригади, які залучені до вишколу новоприйнятих контрактників-артилеристів до бригади резерву, відвідали меморіальний комплекс "Пам'яті героїв Крут".

Випадково вдалось натрапити на матеріал про славнозвісну льотчицю Поліну Гельман, яка була уродженкою Бердичева, єврейкою за національністю та єдиною єврейкою-жінкою, якій присвоїли почесне звання Героя Радянського Союзу. Цікаву і змістовну статтю про життя, навчання, роки війни і післявоєнне життя нашої землячки опублікував Проект Об'єднаної єврейської громади України «U-Jew!», автором матеріалу є Адель Кернес.

Героїв України колегіальна родина пам’ятає…
Вшануймо тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Один из наиболее интересных и колоритных персонажей известного российского писателя Бориса Акунина Эраст Петрович Фандорин, вне всякого сомнения, лучшее творение в его литературном творчестве. Книги, описывающие похождения сыщика-аристократа, издаются миллионными тиражами. По ним отсняты несколько полнометражных кинолент, ставятся спектакли, записываются радиопостановки, произведения выпускаются в современном аудиоформате. По мере выхода детективов в тираж, в читке принимают участие известные актеры театра и кино А.Филиппенко, Д.Мороз, В. Смехов, С. Гармаш и др.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.