Культура — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Культура

І їхні імена крізь роки залишаються у пам’яті рідних, близьких, знайомих і просто вдячних бердичівлян. Їхні прізвища не лише щороку 15 лютого або ж напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав звучать від ведучих години-реквієм, від побратимів і всіх, хто особисто знав цих молодих хлопців та чоловіків, а й щодня у спогадах живих свідків і учасників тих подій.

Важной частью жизни каждого ребенка является всестороннее развитие – родителям следует уделять этому должное внимание. Одной из частей такого развития следует выделить музыку. Для того чтобы ребенок имел слух, чувство ритма, можно приобрести для него детский синтезатор или цифровое пианино, узнать подробнее на https://musician.ua.

Здавалося б, 31 рік віддаляє від тієї дати, коли нарешті мужні і відважні воїни, яким довелося побувати у самому пеклі афганської війни, повернулися додому. Проте, скільки б часу не минуло, кожен з них пам’ятає ці страшні події, перемоги і втрати, неначе вони були вчора. І з покоління в покоління передається не лише пам’ять про героїчні подвиги воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, але й глибока вдячність і шана, яка кожного року у Бердичеві висловлюється на організованих концертах та мітингах-реквієм.

У Київському національному музеї історії України продовжує свою роботу виставка «Доля науковця в горнилі великого терору», присвячена 120 -річчю з дня народження видатного археолога, історика і краєзнавця Тодосія Мовчанівського.

Нещодавно довелось відправляти листа і до рук потрапив поштовий конверт із написом «Красилів». На ньому було зображено фрагмент давньої карти, малюнок місцевого костелу та написано: «575 років від часу першої писемної згадки».

 

Вже вдруге у виставковій залі Музею історії Бердичева свої дивовижні роботи презентує талановита жінка Лариса Кравченко. Рік тому бердичівляни вже мали змогу поринути у світ різнотрав’я та квітів, акуратно і з неабиякою фантазією розміщених на картонному полотні. Проте цього разу майстрині є також чим здивувати і зачарувати поціновувачів прекрасного, адже від картин неможливо відірвати погляд, настільки кожна з них по-своєму цікава, оригінальна та напрочуд делікатна.

У перший день останнього місяця зими у літературному житті Бердичева відбулася визначна подія – інтерактивний захід «Сучасність мистецтва», під час якого свою нову книгу «Не дивись собакам в очі» презентував Юрій Балюк. Для того, щоб познайомитись із провокативною повістю автора, у МПК ім. О. Шабельника зібралось чимало поціновувачів прекрасного.

Читацьке об’єднання Клуб «Гармонія» при центральній міській бібліотеці живе цікавим, змістовним, духовним життям. Клуб існує вже 3,5 роки, має свої традиції, постійних і нових членів, і засідання клубу проходять раз на тиждень. Теми літературно-мистецьких заходів підказує саме життя, історія літератури і мистецтва, наша сучасність.

 

30 січня відзначається 90 років від Дня народження класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка. З цієї нагоди у гімназії №2 провели квест «Подорож Країною Сонячних Зайчиків», у ході проведення якого учні виконували завдання, пов’язані з творчістю письменника, брали участь у пошуковій експедиції «Ерудит біля книжкової полиці», вікторині «Герої Країни Сонячних Зайчиків», знайомилися з ТОП-п’ятіркою найцікавіших фактів про «Сонячного казкаря».

Про це наприкінці засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради розповіли присутнім заступник міського голови Валентина Адаменко та секретар міської ради Юлія Лефтер.

Останнім часом про розвиток туризму в своїх містах чи ОТГ не говорить лише самий лінивий чиновник. Особливо їх налаштовують на це різні радники на різноманітних грантових семінарах та тренінгах. Але чи робляться якісь практичні кроки для такого розвитку?

Театр у Бердичеві після реконструкції та повного оновлення старовинної будівлі по вулиці Європейській став частиною життя нашого міста і його жителів. Десятки найіменитіших акторів країни вже виступили на його сцені та не проходить і тижня, щоб театр не відчиняв свої двері для глядачів.

 

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.