Середа, 7 Грудня

Культура

На початку грудня у Музеї історії міста Бердичева студентка фотошколи «F/5.6» громадської організації «Бердичівська школа практичної фотографії» МирославаМариніч презентувала свою першу персональну фотовиставку. Дебютну експозицію дівчина назвала «Погляд у світ».

Трохи-потрохи в Україні відновлюється концертна діяльність, і в Бердичів знову хочуть приїхати зірки та зірочки українського шоу-бізнесу.

Міський голова Сергій Орлюк взяв участь принаймні в трьох заходах з відзначення цієї дати в календарі. Адже, це не свято, це день, коли потрібно згадати всіх тих, хто має особливі потреби.

 

Хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Українська хустина – це незамінна прикраса для свята, яка здавна відігравала магічну роль, була оберегом, нею пишалися і дорожили! Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм.

4 грудня з 11.00 год. до 16.00 год. у Парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка у Бердичеві відбудеться благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Екскурсія (від латинського excursio) – прогулянка, поїздка, похід. А якщо її проводить цікава, любляча свою справу людина, вважайте, що вам поталанило. Наприкінці листопада у Музеї історії Бердичева з жителями міста спілкувалися місцеві краєзнавці-екскурсоводи, закохані в рідний край: Анатолій Горобчук, Мілада Мартинюк та Володимир Сінчук.

 На минулому тижні в Україні відзначали День працівників радіо, телебачення та зв’язку (16 листопада) та День працівників сільського господарства.

Інформація про це оприлюднена на порталі «Прозоро», а причина відміни торгів – відсутність пропозицій.

Світла подія, сповнена добрих емоцій, зібрала бердичівлян та гостей міста на Церемонії нагородження «Кращий разумковець–2022». Музично-драматичний театр на Європейській розквітнув дитячими посмішками і промінчиками тепла. Вісімнадцятого листопада відзначали 40 винуватців урочистості з великої родини талановитих педагогів і вихованців та справжніх друзів Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. 

Осінь принесла чергову нагороду талановитому бердичівлянину – відомому українському композитору Олесю Коляді. Його творча поїздка на Західну Україну – це нові враження, цікаві зустрічі та почесні відзнаки. Нашому славному земляку вручили нагороду Шостого Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича в номінації «Кращий композитор».

У п’ятницю, 11 листопада, в міському Палаці культури відбулась благодійна акція на підтримку ЗСУ, присвячена Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. В ході акції пройшли концерт та благодійний ярмарок, кошти з якого зібрали на потреби нашої бригади. Окремо за концерт кошти не збирали, хоча подібні прецеденти вже були у нашому місті. 

Пляж, в’язниця, психлікарня, квартира... Де тільки не побували глядачі, які вчора, 10 листопада, завітали до Музично-драматичного театру у Бердичеві, адже з ексцентричною абсурдною комедією до міста приїхала творча когорта з Хмельницького обласного академічного муздрамтеатру імені М.Старицького.

З любов’ю до України, з теплом сердець і щирою дитячою безпосередністю юні бердичівляни та їх друзі, переселенці з різних регіонів нашої держави, розписували імбирні пряники на майстер-класі від вчительки ліцею «Тріумф» № 10, волонтерки і справжньої чарівниці Тетяни Олійник у творчій майстерні «Простору, дружнього до дитини» благодійної організації «БФ ”Карітас Бердичів УГКЦ”».

Так працівники культури нашого міста відзначать своє професійне свято цього воєнного року.

 

Сьогодні про Україну говорить увесь світ. Навіть ті, хто досі мало цікавився нашою історією, культурою, подіями, життям і побутом в цілому нині проявляють інтерес до всього українського.

Популяризація України не припиняє здійснюватися і через літературу. Щороку з 2009 року автори, які у своїх творах описують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів, тим самим сприяючи поширенню позитивного іміджу нашої держави, стають номінантами на отримання премії імені Шолом-Алейхема.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.