Бердичівлянка змагається за місце на обкладинці популярного журналу «Ліза» — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Бердичівлянка змагається за місце на обкладинці популярного журналу «Ліза»

Бердичівські дівчата не перестають дивувати своєю впевненістю, рішучістю, цілеспрямованістю, настирливістю та бажанням розвиватися. Аби урізноманітнити своє життя, досягти чогось нового, здійснити хоча б невелику заповітну мрію та розбавити будні новими яскравими фарбами, наші прекрасні землячки беруть участь у різноманітних конкурсах.

І мова нині не йде про тих, хто займається якимось видом спорту чи хореографією і показує на телешоу свої вміння і навики. Це звичайні представниці прекрасної половини, котрі, як і всі, навчаються, працюють, але хочуть показати себе з іншої сторони і довести усім, що жительки Бердичівщини - найкрасивіші і найефектніші.

Асенизатор


Минулого разу ми писали про юну дівчину Дар’ю Майструк, яка бере участь у конкурсі «Фотомодель Україна», аби отримати перемогу, можливість створити власне портфоліо і в майбутньому стати моделлю. А цього разу приємною новиною стала участь ще однієї бердичівлянки у конкурсі «Девушка с оюложки», організатором і виконавцем якого виступає дочірнє підприємство “Бурда-Україна”, а партнером - ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Людмила Яковенко змагається за місце на обкладинці популярного українського журналу «Ліза».


Конкурс «Девушка с обложки» проходить у три етапи з 17 липня по 10 жовтня поточного року і організатори обіцяють призовий фонд у вигляді 3-х головних нагород - проведення фотозйомки Головних Переможців кожного з трьох етапів Конкурсу для подальшого розміщення фотографії на обкладинці журналу «Ліза», книга «Книга рецептів. Готуємо без головного болю». Також для тих, хто стане головним переможцем приготували заохочувальні подарунки – «Книгу рецептів. Готуємо без головного болю».


Загалом бердичівлянка Людмила Яковенко є однією з 315 учасників зазначеного конкурсу. ЇЇ фото вже розміщене на шостій сторінці сайту і має вже 14 голосів. Та завдяки підтримці своїх земляків, рідних, друзів та близьких людей ця дівчина має усі шанси вирватися вперед і стати переможницею, бо кожен відданий голос для неї є важливим і необхідним.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.