Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

З 1 листопада в Бердичеві подорожчає навчання художній школі

 Проект відповідного рішення вже опубліковано на офіційному сайті міста. Так, на сьогодні батьківська плата учнів художньої школи складає 80 гривень в місяць, а з 1 листопада планується її встановлення в розмірі 110 гривень на місяць. 

Потрібно розуміти, що батьківська плата лише частково перекриває затрати на функціонування шкіл естетичного спрямування. Так, згідно з паспортом бюджетної програми, в 2017 році вона складає лише 13, 1 % від загальної вартості. Або в абсолютних числах 672 гривні в рік на одну дитину, тоді як загальні витрати  складають 5151 гривня на дитину.

Всього в 2017 році планується витратити на музичну школу 7 мільйонів 494 тисячі гривень, а на художні школу – 1 млн. 571 тисячу, батьківська плата учнів обох шкіл планувалась на рівні 347,8 тисяч гривень. Середня кількість учнів, що навчаються в художній та музичній школах становить нині 480  дітей, 110 з яких звільнені від батьківської плати.

Отже, з 1 листопада плата за навчання складатиме:

У  класах Бердичівської музичної школи: - вокал, фортепіано, синтезатор, гітара – 120,00 грн.; - акордеон, скрипка, альт, віолончель, духові та ударні інструменти – 100,00 грн.; - домбра, баян, бандура – 80,00 грн.  У класах Бердичівської художньої школи – 110,00 грн

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.