Бердичівлянин Олесь Коляда у якості голови журі взяв участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Осіннє золото» — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлянин Олесь Коляда у якості голови журі взяв участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Осіннє золото»

13 жовт. 2017 Олександр Невизнаний

Вже вкотре в середині вересня традиційно стартує Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Осіннє золото», в рамках якого проводиться і конкурс на здобуття премії ім. Дмитра Луценка. Варто нагадати всім, хто любить слухати українські традиційні пісні (добротні, мелодійні), видатний поет Дмитро Луценко являється автором віршів до незабутньої пісні. Пам’ятаєте такі, на перший погляд, прості слова і водночас такі теплі, сердечні, мудрі… «Як тебе не любити, Києве мій»… Ця пісня і раніше була актуальною, а сьогодні вона стала офіційним гімном столиці нашої країни.

Перша частина фестивалю, як і завжди, проводилась на «пісенному полі», що на Полтавщині, в Березовій Рудці, на батьківщині поета. Впевнений, вам буде дуже цікаво дізнатись, які ж митці були одними з найперших лауреатів цієї престижної премії: Раїса Кириченко – співачка, Анатолій Пашкевич – композитор, Микола Луків – поет, Олександр Василенко – співак, Вадим Крищенко – поет, Леонід Федорук – поет, Володимир Турець – співак, Михайло Ткач – поет, Національний Заслужений Академічний Український народний хор ім. Григорія Верьовки, Олеся Білаш – радіожурналістка, Анатолій Матвійчук – співак, Черкаський Академічний народний хор, Михайло Шевченко – поет, Національно Заслужена капела бандуристів України ім. Г.Л. Майбороди…

Асенизатор


Тепер, я думаю, ви зрозуміли, якого високого рівня ця мистецька нагорода.


Розглянувши подання творчих і мистецьких колективів України на здобуття літературно-мистецької премії УФК «Осіннє золото» ім. Дмитра Луценка за 2017 рік, журі премії на чолі з Головою, українським композитором і співаком Олесем Колядою, визначили переможців конкурсу шістьох лауреатів, серед яких і народний хор апарату Верховної Ради України. До речі, наш земляк, бердичівлянин Олесь Коляда, також являється лауреатом цієї премії.


Своєрідне продовження цього мистецького свята відбулось в Києві 29 вересня в Київському будинку учителя. Саме в цей день відзначали 96-річчя з дня народження Дмитра Луценка та вшанували його пам’ять. На початку великого концерту з вітальним словом звернулась до всіх присутніх лідер громадської організації «Соціальна справедливість», депутат Київради – Алла Шлапак.


У концерті брали участь народні артисти України Олександр Василенко та Світлана Мирвода, заслужені артисти України Каріна Карасьова і Тетяна Школьна, Народний хор апарату Верховної Ради України, Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка, композитор та співак Олесь Коляда, який виконав твір на вірші Дмитра Луценка «Українська рапсодія» у власному супроводі. В концерті також брали участь інші мистецькі колективи та виконавці.

21697865 1523505627687689 814354880 n

70001120

70001358

SAM 4667

SAM 4671

SAM 4684

SAM 4697
Олександр Невизнаний, шанувальник та прихильник м. Бердичева


kolibris robota

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.