Військовою технікою, солдатською кашею та святковим концертом Бердичів відзначив День Збройних сил України та Міжнародний день волонтера — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Військовою технікою, солдатською кашею та святковим концертом Бердичів відзначив День Збройних сил України та Міжнародний день волонтера

Військова техніка на площі перед міським Палацом культури ім. О. Шабельника, яку із захватом розглядали школярі, солдатська каша та узвар, якими смакували і дорослі, і дітлахи, військовий оркестр, який гостинно зустрічав гостей та святковий концерт - Бердичів сьогодні відзначав День Збройних сил України та Міжнародний день волонтера.

Актова зала була заповнена військовослужбовцями – винуватцями свята, які пов’язали своє життя зі Збройними силами України і повною мірою відчули, що таке бойові дії, втрати побратимів, захист мирного населення. Дехто тільки нещодавно розпочав свій шлях військового, причому це і хлопці, і дівчата, та здобувають усі необхідні знання, навички і фізичну підготовку, служачи у військових частинах Бердичева.


Окрім військовослужбовців, сьогодні вітали ще й тих людей, котрі щоденно допомагають українській армії, допомагають речами і харчами, добрим словом, і гарними вчинками. Це волонтери, які з самого початку бойових дій на сході України підтримували і продовжують підтримувати мужніх українських захисників. Зі сцени лунали слова вдячності до усіх, хто долучається до доброї справи, хто допомагає хлопцям і чоловікам там, на передовій. І мова в цьому випадку йде не лишень про молодь та дорослих бердичівлян, бо навіть дошкільнята та школярі своїми рученятами виготовляли малюнки та сувеніри, плели маскувальні сітки і створювали плакати з долоньками та побажаннями військовослужбовцям.


На святі в міському Палаці культури за таку роботу дякували бердичівлянці Катерині Закревській, яка для міста символом волонтерства, людиною щирої душі і доброго серця. Не лишень вона знає, що таке війна і у вирі цих подій допомагає військовим, двоє її синів не стояли осторонь, а теж брали участь у запеклій боротьбі за захист України.


На жаль, на цьому святі не були присутніми люди, котрим Бердичів уклінно дякує за мирне небо над головою, адже своєю відвагою і силою духу вони захищали нас ціною власного життя. Щиросердна подяка від усіх бердичівлян лунала батькам цих Героїв за достойне виховання кращих синів України. Їх згадали поіменно, їхню пам’ять вшанували хвилиною мовчання, для всіх вони навіки залишаться у серцях, як янголи-охоронці.


Привітальні слова та побажання здоров’я, благополуччя, миру лунали до представників Збройних сил України та волонтерів від міського голови Василя Мазура, помічника-консультанта народного депутата України Олександра Ревеги Віталія Березовенка, командирів військових частин, що дислокуються у Бердичеві. Кращих військовослужбовців було нагороджено грамотами.


Свої пісенні і танцювальні номери винуватцям свята дарували артисти і творчі колективи міського Палацу культури, студенти Бердичівського педагогічного коледжу. А родзинкою свята став приїзд Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», які є лауреатами міжнародних конкурсів і фестивалів. Нестримною енергією, багатогранним талантом та неймовірними виступами артисти вразили усіх присутніх в залі.

IMG 2331

IMG 2337

IMG 2338

IMG 2341

IMG 2342

IMG 2346

IMG 2350

IMG 2355

IMG 2356

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.