Неділя, 5 Лютого

Вже цієї суботи, 16 грудня, розпочне свою роботу «Резиденція Святого Миколая» в Бердичеві

16 грудня 2017 року з 11:00 розпочинає свою роботу «Резиденція Святого Миколая» в Бердичеві. Мета проекту спрямована на відродження українських традицій та відновлення духовності. Ми пропонуємо Вам долучитися до нашої ідеї, оскільки суть її полягає не лише в отриманні гарного і святкового настрою, а й в допомозі дітям, які також мріють щоб до них в гості завітав Святий Миколай, а це діти-сироти, діти з особливими потребами, діти ветеранів АТО, нужденні родини та інші.

Організатори проекту: Громадська організація Житомирська обласна організація «Воскресіння», Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс» для воїнів АТО, їх родин та переселенців, Бердичівська молодіжна громадська організація «Фенікс».
16 грудня 2017 року акція триватиме з 11:00 до 18:00.


Усі маленькі громадяни можуть завітати до «Резиденції Святого Миколая»за адресою: вул. Європейська, 10. Ті дітлахи, які розповідатимуть Святому Миколаю вірші, а також про добрі справи, котрі робила дитина протягом року, отримають солодкий подарунок.


Крім того, усі бажаючі можуть вкинути в чарівну скриню листівку зі своїми найпотаємнішими бажаннями і сфотографуватися зі Святим Миколаєм. Та якщо дітки принесуть із собою цукерки, солодощі, а також іграшки, якими вони вже не користуються, за це вони отримують посвідчення помічника Святого Миколая. А зібрані іграшки та цукерки будуть передані під час проведення ігрової програми для дітей, батьки, яких знаходяться в зоні АТО, дітям-сиротам та дітям-інвалідам.


Цей проект в Бердичеві реалізується п’ятий  рік поспіль і має важливе місце для відродження нашої культури та об’єднання громади навколо конкретної ідеї. Тому ми будемо дуже вдячні за Вашу участь у проекті і розраховуємо на Вашу допомогу. Запрошуємо доєднатись до проекту  Благодійні фонди, громадські організації, ініціативні групи, підприємства всіх видів власності, освітні заклади та всіх небайдужих людей.

Імперія свята

rezidenciya

 

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.