Бердичівський «Зорецвіт» став володарем Гран-прі Всеукраїнського фестивалю у Львові. ВІДЕО — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівський «Зорецвіт» став володарем Гран-прі Всеукраїнського фестивалю у Львові. ВІДЕО

13 бер. 2018 За матеріалами офіційного сайту МПК ім. О. Шабельника

Щоразу приємно дізнаватися про нові здобутки талановитих бердичівлян на різного роду конкурсах, фестивалях та інших заходах не лише обласного, а й всеукраїнського масштабу.

Це ще раз доводить, що наші артисти – найкращі, найталановитіші, найспівочіші та найтанцювальніші, найартистичніші та найуміліші. Цей список, безумовно, можна продовжувати цілим рядом лише позитивних слів, адже і діти, і молодь, і дорослі гідно прославляють Бердичів серед інших міст України.

Асенизатор


Цього разу продемонструвала свої таланти на V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти» в місті Львові хорова група Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Зорецвіт». Учасники даного колективу стали абсолютними переможцями та володарями Гран-прі.


Таку інформацію було опубліковано на офіційному сайті міського Палацу культури ім. О. Шабельника. У фестивалі «Галицькі Самоцвіти» взяли участь 148 колективів зі всієї України, але саме аматорський ансамбль пісні і танцю «Зорецвіт» був удостоєний перемоги, переконавши своєю майстерністю професійне журі фестивалю.

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.