Вівторок, 24 Трв

Шалені овації бердичівлян викликало зіркове тріо відомих українських артистів на сцені театру

Вже стало доброю традицією для бердичівлян зустрічати в нашому місті українських артистів високого рівня, котрі полюбилися кіноманам зазвичай з екранів телевізорів або ж, можливо, для когось і наяву в театрах інших міст. За три місяці простора і ошатна зала «Музично-драматичного театру на Європейській» бачила не так вже й мало відомих акторів, які своїми ролями у виставах полонили серця бердичівлян і залишали пам’ятний слід лише приємних вражень.

Не стала винятком і вистава-комедія «Чоловік моєї дружини», за перебігом подій якої спостерігали глядачі у суботу, 12 травня. Звісно, реакція містян на те, що відбувалося на сцені театру, виявилася неоднозначною та доволі різноманітною. Не обійшлося і без критики, адже, напевно, багато хто не очікував побачити, а головне – почути, настільки відверту гру і мову артистів, яка, безсумнівно, відповідала традиційній позначці 16+. Український гумор з домішкою слів, що в народі звикли називати «суржиком», та ще й без цензури, неабияк оживили залу, котра, як завжди, була переповнена глядачами, бажаючими особисто побачити зіркове тріо – Олесю Жураківську, Володимира Горянського та Дмитра Лалєнкова.


«Я – чоловік твоєї дружини. А ти – чоловік моєї дружини»… Дивно звучить? Не для вистави-комедії хорватського драматурга Міро Гарвана за режисерською постановкою заслуженого артиста України Валерія Астахова, художнього керівника Євгена Паперного та продюсера Олега Шпанчука.


Некласичний любовний трикутник – два чоловіки та жінка. Один – Жаркець – інтелігент, спокійний і врівноважений, дбає про затишок в будинку і полюбляє прибирати. Другий – Креше – моряк-шибайголова, неперевершений кухар і пристрасний коханець. І все б нічого, якби один не дізнався про іншого з випадково знайденого свідоцтва про шлюб. Виявилося, що вони мають спільну дружину Драгицю, котра вміло протягом чотирьох років приховувала життя на дві родини. Жінка працює провідницею і тривалий час буває у відрядженнях, хитро і вправно поєднувала двох чоловіків, які настільки доповнювали один одного, що з них би вийшов один ідеальний. Та брехня викрилась, і на порозі будинку Креше з’явився Жаркець, вимагаючи покинути його дружину, бо з нею він живе 5 років. Суперник же настирливо не здає позиції, хоч його шлюб триває на рік менше. Кілька чарчинок оковитої і у двох обманутих чоловіків назріває план – вивести на чисту воду підступну гадюку Драгицю, яка, до речі, ще має семирічну доньку від якогось Ніколо.


Від спільної дружини спочатку вимагають пояснень, потім – взагалі хочуть покинути, щоб досягти справедливості, і врешті-решт ситуація перекручується так, що нещасні чоловіки чекають на вибір Драгиці, з ким вона залишиться, а кому доведеться в корінь змінити своє життя на холостяцьке. Та хитра і з неабияким характером жінка домагається свого – Креше та Жаркець прибирають в будинку і готують обід, а вона тим часом в кафе повинна подумати і прийняти рішення, яке озвучить десь так… через півроку…


Вся вистава переповнена комічними епізодами впереміш з лайливими словами, проте це не заважало глядачам сміятись від душі, спостерігаючи за перебігом подій на сцені. Шалені овації бердичівлян викликала гра кожного з акторів, після реплік яких зала вибухала оплесками. Неймовірна Олеся Жураківська, неперевершені Дмитро Лалєнков та Володимир Горянський подарували любителям театрального мистецтва вечір сучасного, неординарного і незвичного гумору з присмаком кохання, пристрастей, скандалів та пошуків гармонії і сімейного щастя.

IMG 9471

IMG 9472

IMG 9476

IMG 9477

IMG 9478

IMG 9481

IMG 9484

IMG 9485

IMG 9491

IMG 9492

IMG 9493

IMG 9511

IMG 9512

IMG 9513

 MG 9516

IMG 9520

IMG 9531

IMG 9532

IMG 9537

IMG 9538

IMG 9543

IMG 9545

IMG 9555

IMG 9560

IMG 9562

baner teatr 30

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.