Театральні народні колективи Бердичівського району запрошують на вистави — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Лютого

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Театральні народні колективи Бердичівського району запрошують на вистави

07 серп. 2018 Прес-служба Бердичівської РДА

Запрошуємо усіх на перегляд вистав театральних народних колективів Бердичівського району, а також виступу фольклорного колективу «Кралечки» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля, які відбудуться 09 серпня 2018 року у великому залі райдержадміністрації, в рамках підтвердження звання народних аматорських колективів на предмет «Народний».

Початок виступів о 10-й годині.

Програма:

Асенизатор

1. Комедія "Як ковбаса та чарка, то минеться сварка" М. Старицького. Народний аматорський колектив Будинку культури с. Райгородок, режисер Л.Р. Кушнірук. В перерві між виставами - виступ фольклорного колективу «Кралечки».

2. Вистава Н. Максимчук «У всьому винен гороскоп» народного аматорського театрального колективу Центру культури і дозвілля, режисер Л. І.Сливка. В перерві між виставами виступ фольклорного колективу «Кралечки».

3. Вистава Л. Українки «Лісова пісня», народного аматорського театру «Мельпомена», режисер О.В. Якимчук.

Відео

anoliya zb 800

RIFdruk1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.