Творчі колективи Бердичівського району підтвердили звання «народних» — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Творчі колективи Бердичівського району підтвердили звання «народних»

10 серп. 2018 Прес-служба Бердичівської райдержадміністрації

У четвер, 9 серпня, у День Святого Пантелеймона Цілителя у залі Бердичівської РДА проходило справжнє мистецьке свято. Творчі колективи Бердичівського району атестувались на предмет підтвердження звання «народний». 

А саме – народна аматорська хорова капела Бердичівського районного Центру культури і дозвілля. Була створена в 1968 році. У листопаді 1977 року аматорській хоровій капелі було присвоєно звання «народна», яке і по сьогодні успішно підтверджується. Колектив брав участь у багатьох обласних фестивалях-конкурсах, де займав призові місця. 20 травня 2017 року на V обласному фестивалі-конкурсі хорової музики «AveMaria» Народна хорова капела Бердичівського районного Центру культури і дозвілля була нагороджена Житомирським обласним Центром народної творчості та Управлінням культури облдержадміністрації за почесне II місце. Також Василь Пупін – Заслужений працівник культури України – отримав диплом в номінації «Кращий диригент хору». Учасники колективу – це, перш за все, люди, які закохані у хоровий спів. Капела є творчою лабораторією для працівників культури району.

Асенизатор


Колектив «Сузір’я» був створений у вересні 2000 року, у червні 2006 року було присвоєно звання «народний». Ініціатором створення цього колективу став Василь Іванович Пупін, Заслужений працівник культури України. Хоровий колектив є постійним учасником масових заходів району та міста. За цей час він здобув незрадливе коло шанувальників. Виступи колективу – завжди свято для душі та серця. В репертуарі колективу більше 120 високохудожніх творів. 2018 рік для хорового колективу був дуже плідним. 28 квітня 2018 року народний аматорський хоровий колектив «Сузір’я» взяв участь у VI обласному фестивалі-конкурсі хорової пісні, пам’яті Анатолія Пашкевича та був нагороджений дипломом Управління культури обласної державної адміністрації, Житомирського обласного Центру народної творчості, відділом культури і туризму Баранівської райдержадміністрації за почесне II місце. 2 червня 2018 року колектив взяв участь і був нагороджений дипломом Управління культури та туризму обласної державної адміністрації за участь у II-му Всеукраїнському фестивалі хорових колективів та вокальних ансамблів ім. Івана Сльоти «А льон цвіте».


Народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля був створений у 2000 році. Упродовж 18 років існування колективу одним із напрямків його творчої діяльності є народна пісня. Колектив має свій особливий стиль виконання, а головне – йому притаманне вміння щиро спілкуватися з глядачем мовою пісні, слова, мелодії. Керівник ансамблю є Тетяна Мінич. 28 квітня 2018 року Народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир» Бердичівського районного ЦКіД прийняв участь у VІ обласному фестивалі-конкурсі хорової пісні пам'яті Анатолія Пашкевича «Мамина вишня», де був нагороджений дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації «ансамблі». Щоразу під час виступів ансамбль зачаровує все більше людських сердець небайдужих до прекрасного. Кожен виступ ансамблю «Ладомир» – це чудова барвиста вистава, що захоплює глядачів і викликає почуття гордості за Україну та її народ. Життєве кредо ансамблю – «Лад» і «Мир».


Народний аматорський театральний колектив «Мельпомена» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля був створений у 2006 році. Ініціатором створення стала Олена Валентинівна Якимчук. Вистави, які були представлені на розсуд глядача Народним аматорським колективом «Мельпомена»: «Бояриня» (драматична поема Лесі Українки), «По-модньому» (комедія з народного побуту М.Старицького), «Сватання» ( комедія Є. Кравченка ), «Кайдашева сім’я» (Івана Нечуя-Левицького). А у четвер глядачі переглянули виставу ( за мотивами драми-феєрії Лесі Українки) «Лісова пісня».


Народний театральний колектив Бердичівського районного Центру культури і дозвілля (керівник – Лариса Сливка) представив на розсуд глядача виставу сучасної української драматургії «У всьому винен гороскоп» Н. Максимчук.


Народний аматорський колектив Будинку культури с. Райгородок Бердичівського району Житомирської області був створений у 1990 році. Вистави радували і радують не тільки своїх односельців, а й багать. Нині колектив театру очолює Лариса Кушнірук. А в актовій залі РДА глядач переглянув прем’єру вистави М. Старицького «Як ковбаса та чарка, то минеться сварка».


Мистецькою родзинкою заходу став виступ фольклорного колективу «Кралечки» Центру культури і дозвілля (керівник – Тетяна Мінич). Атестаційна комісія схвально відгукнулася про виступ колективу, а також були подані документи на колегію управління культури та туризму обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання «народний».

Прес-служба Бердичівської райдержадміністрації

teatr

teatr1

teatr2

teatr3

teatr4

teatr5

teatr6

teatr7

teatr8

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.