Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/12673

Роздрукувати цю сторінку

До 20-річчя «Вернісажу» в Бердичеві організували виставку неймовірних робіт

Неймовірної краси картини із зображенням сонячної і теплої осені з усіма жовтогарячими барвами, квітів, котрі милують око та змушують мріяти про щось романтичне, були представлені на виставці робіт у Музеї історії Бердичева. Не менш прекрасними поціновувачам мистецтва та звичайним гостям відкриття виставки видалися і портрети жінок, і навіть графіка та різьба по дереву.

Бердичівляни, мабуть, вже звикли, що періодично мають змогу поринати у світ фарб, ліплення та інших видів мистецтва, бо щоразу у музеї постають тематичні виставки і освітян, і учнів художньої школи та ЦПО. ім. О. Разумкова. Та ці роботи, з якими ознайомилися вони у четвер, 11 жовтня, неабияк зачарували та заворожили. І воно не дивно, адже у виставковій залі розмістилися полотна членів ГО «Спілка вільних художників і народних майстрів «Вернісаж». А цей рік для них особливий, бо громадська організація відзначила ювілейну дату – 20 років з дня створення. Тому й вирішили з цієї нагоди і з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці продемонструвати свої шедеври.


Цього разу на виставку свої роботи подали аж 17 художників, що, як зазначає директор Музею історії Бердичева Павло Скавронський, набагато більше, аніж зазвичай. Їм вручили сертифікати учасників, грамоти міської ради та побажали і надалі творити, представляти загалу свої творіння та прослявляти своїми роботами Бердичів. Адже, висловлюючи свої враження від картин, начальник відділу культури Бердичівської міської ради Валентина Кузьменко зазначила, що ті гості міста, які з якихось причин не змогли подивитися гарні місця Бердичева, проїжджаючи біля центрального ринку, можуть помилуватися роботами і побачити усю красу міста очима художників.

РІО-Бердичів
На виставці представлено 60 картин різного змісту, різних за тематикою та барвами, але таких витончених, глибоких і майстерних, що не можна відірвати погляду. А додаткову атмосферу для перегляду і враження додавали незмінні учасники кожного відкриття – учні та викладачі музичної школи, які за допомогою скрипки переносили присутніх у іншій світ, світ прекрасного та романтичного.

IMG 8121

IMG 8122

IMG 8123

IMG 8125

IMG 8126

IMG 8130

 

 

aloka

 

Фотогалерея

{gallery}12673{/gallery}
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук