Вперше в оновленому Бердичівському театрі пройде вистава з дешевими квитками — РІО Бердичів

Понеділок, 9 Грудня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Вперше в оновленому Бердичівському театрі пройде вистава з дешевими квитками

17 жовт. 2018 Власкор

27 жовтня на сцені капітально реконструйованого «Музично-драматичного театру на Європейській» відбудеться вистава Коломийського обласного українського академічного театру імені Озаркевича «Міс Жулі».

Вистава поставлена за однойменною п’єсою шведського драматурга Августа Стріндберга, написаною в 1888 році в Данії. ЇЇ жанр визначений як «натуралістична драма», тому що тут говорилось про інтимну, фізіологічну сторону відносин між чоловіком та жінкою. В Швеції ця драма взагалі довгі роки була заборонена цензурою.


За більш ніж сторічну історію п’єсу поставили сотні театрів у всьому світі. В 2007 році її ставив режисер Андрій Кончаловський на сцені Московського театру на Малій Бронній, а головну роль грала Юлія Висоцька.


А тепер і бердичівляни зможуть познайомитись з виставою, яку могли б грати на сцені театру ще під час його відкриття більш ніж сторіччя тому. І найголовніше те, що продюсери Коломийського театру не стали піднімати ціни на квитки, тому бердичівляни зможуть їх купити від 80 гривень.


Отже ті, хто ще не побував в театрі, може це зробити за вельми помірною ціною та переглянути виставу, яку довгий час вважали «гімном фемінізму».

РІО-Бердичів

mis1

mis2

mis3

 

aloka

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.