Неділя, 29 Січня

Фестиваль обдарованих дітей у Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова

Уже третій рік Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова працює над реалізацією творчого проекту «Обдарованість», який має на меті всебічне сприяння розвитку обдарованості та створення умов для самореалізації творчої особистості. У рамках проекту щороку у жовтні традиційно проводиться фестивальний тиждень обдарованих дітей, в ході якого організовуються персональні виставки, творчі вечори вихованців центру позашкілля. 

22 жовтня 2018 року розпочався III Фестиваль обдарованих дітей «Обдаровані діти – золотий фонд України».


Першим свої двері гостинно відкрив Бердичівський коледж економіки, підприємництва та права, у якому навчається Юрій Костюк, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Смичок Анатолій Ілліч, відділення науково-технічної творчості). Юний технік виніс на широкий загал свій творчий доробок, над яким працював впродовж дев'яти років навчання у закладі позашкільної освіти. 


Персональна виставка Юрія – це демонстрація науки в дії, польоту творчості та знань, прагнення до досконалості та впевненості у розвитку авіабудування в Україні. Саме така молодь як Юрій Костюк надає упевненості у щасливому та процвітаючому майбутньому нашої країни.

razumkova1

razumkova2

razumkova3

razumkova4

Наступним естафету фестивалю феєрично прийняв Євгеній Кондряк. У тісній співпраці з батьками, закладами загальної середньої освіти та науковими установами Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова створює умови для пошуку та розвитку обдарованих дітей. Атмосфера таланту, творчості, щирості, добра, позитиву і неймовірного тепла сердець панувала на творчому вечорі Кондряка Євгенія, вихованця Зразкового ансамблю танцю «Яринка», під керівництвом Жанни Володимирівни Кабанчук.

razumkova5

razumkova6

razumkova7

razumkova8


Справжня атмосфера краси панувала у відділенні науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Малюнки, роботи з бісеру, соломи та інших природніх матеріалів, вишивки, писанки, мальованки, ляльки-мотанки, іграшки, сувеніри і ще багато різних дивовижних виробів, що прикрасили собою центр, нікого не залишили байдужими. Тут, у рамках проведення Фестивалю обдарованих дітей, було представлено персональну виставку робіт вихованок декоративно-прикладного напряму Таїсії Тишецької, Аліни Можаровської та Анни Залозної. Дівчата здивували усіх гостей роботами, які просто заворожували своєю красою.

 

razumkova9

razumkova10

razumkova11

razumkova12

razumkova13

razumkova14

razumkova15


Яскравим птахом пролетів і творчий вечір наймолодшої з учасниць Фестивалю обдарованих дітей Яковлєвої Дар’ї. Багатогранність творчості, прагнення до знань та неймовірна завзятість підкорили глядачів творчого вечора. Дар’я знаходиться ще тільки на початку зіркового небосхилу, але з такою наполегливістю про успіхи цієї талановитої вихованки – учасниці Фестивалю ми почуємо ще не один раз. 

 


Хто ж побував у музично-драматичному театрі на Європейській на «Квартирнику», переконався у тому, що у місті Бердичеві є справжні зіркові актори. Це вихованці зразкового театрального гуртка "Трамвайчик", керівник Валентина Ратушинська і, звичайно, головна зірка, чудова актриса та співачка - Божена Вознюк.


"Квартирник" – яка проста і банальна форма проведення виступу невеликої кількості людей. Та якщо за цю справу беруться професіонали, люди з неймовірно багатим внутрішнім світом та любов’ю, квартирник перетворюється на мистецтво, яке не вміщається у стіни театру на Європейській. Неймовірна аура, яку створили вихованці театрального гуртка "Трамвайчик" просто захопила у полон чуттєвості, захоплення та гордості від того, що відбувалось на сцені. Вознюк Божена продемонструвала багатогранність свого таланту, у якому кожен її педагог знайшов своє вкладене зерно у майбутню зірку! 

 

razumkova16

razumkova17

razumkova18

razumkova19

razumkova20

razumkova21


Фінальним акордом Фестивалю обдарованих дітей став творчий вечір Аріни Лохман, вихованки Зразкового хореографічного ансамблю «Колібрі» та Зразкового театру пісні «Краплинки», керівники Марина Вікторівна Андрейчик, Олена Володимирівна Вялова. Аріна – талановита, позитивна, активна вихованка центру. ЇЇ знають всі у Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова як президента об’єднання разумковців «Нове покоління», а тепер історію про красу душі та силу таланту буде знати ще й все місто, бо Аріна того варта!

 


Цьогоріч у Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова 27 вихованців поповнили банк обдарованих дітей. Впродовж Фестивального тижня 8 з них продемонстрували свій талант під час творчих вечорів, виставок, театральних вистав. Це неординарні, багатогранні у своїх захопленнях діти. Саме вони у майбутньому визначатимуть напрямок та рівень розвитку суспільства, тому так важливо створювати умови для пошуку та розвитку обдарованих дітей. 


Завершенням Фестивального тижня стала екскурсія для обдарованих дітей до столиці нашої країни. Ще одна змістовна сторінка у книзі позашкільного життя, сторінка, наповнена спілкуванням, цікавими думками та спільними ідеями. Фестивальний тиждень обдарованих дітей завершився, та кожна завершена справа є початком нової. 

За матеріалами: https://cpo.in.ua/

 

razumkova22

razumkova23

razumkova24

razumkova25

razumkova26

razumkova27

razumkova28

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.