Працівники сільського господарства Бердичівщини приймали щирі вітання з нагоди свята. Фото — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Листопада

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Працівники сільського господарства Бердичівщини приймали щирі вітання з нагоди свята. Фото

Неймовірна кількість запашних короваїв різних за розмірами, прикрашених українською національною символікою, виготовлених вправними руками господинь з сіл та селищних рад Бердичівського району на вишитих рушниках зустрічали сьогодні гостей в святковій залі Бердичівської райдержадміністрації.

Тут з нагоди Дня працівників сільського господарства вітали господарів землі-матінки, мудрих, самовідданих і невтомних трудівників, котрі серцем і душею, розумом та руками, з великою любов’ю до землі-годувальниці щодня виконують важливу роботу, забезпечуючи добробут держави та людей.


Невтомні руки і незламна віра у те, що Україна завжди буде для народу щедрою, багатою, благословенною житницею, супроводжують працівників сільського господарства у їхній нелегкій справі. Вони ж розвивають села, обробляють землю і вирощують на ній щедрі врожаї, доглядають за поголів’ям худоби і створюють важливу та потрібні для життєдіяльності продукти. Все це підтверджує той факт, що зусилля трудівників дійсно не є марними, бо завдяки їм наша країна відома на всю Європу, а наша продукція часто-густо зустрічається в магазинах та супермаркетах за кордоном.


І саме такій нелегкій праці працівників сільського господарства Бердичівщини і було присвячене свято, і саме їм дякували за їхню роботу. А це - аграрії, ветерани праці, трактористи, водії, комбайнери, спеціалісти сільськогосподарського виробництва – усі ті, чиї знання, досвід і вміння забезпечують високі результати роботи господарств.


З підведенням підсумків діяльності сільськогосподарських підприємств Бердичівського району за 2018 рік на сцені перед присутніми виступив голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, зазначивши, що потужний природо-ресурсний і трудовий потенціал в районі дійсно є. Він назвав ті підприємства, котрі цьогоріч показали найкращі результати своєї роботи, і тих людей, котрі доклали до цього багато зусиль, часу та бажання. Окремо звучали імена трудівників, які велику частину свого життя присвятили сільському господарству, чиї руки невтомно працювали і продовжують працювати на благо країни та людей і чия праця заслуговує на велику повагу і вдячність.


З привітаннями і голова РДА Петро Яригін, і голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська звернулися до трудівників Бердичівщини, побажавши усім міцного здоров’я, натхнення, благополуччя у родинах і в роботі, гарної погоди, натхнення і високих досягнень. Найкращих господарів було відзначено грамотами і подяками Житомирської обласної ради та облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята.


Своїми пісенними і танцювальними номерами винуватців свята радували артисти і творчі колективи Бердичівського районного центру культури і дозвілля. На адресу кожного працівника сільського господарства звучали побажання щедрої бердичівської хлібної ниви, миру і наснаги, спокою в домі і достатку, родинного тепла і такого необхідного нині морально-психологічного затишку, добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків. Адже природна мудрість, невсипуща працездатність і багатий життєвий досвід сприяють збереженню, розвитку та зміцненню сільськогосподарської галузі Бердичівського району.

IMG 9168

IMG 9171

IMG 9174

IMG 9175

IMG 9179

IMG 9182

IMG 9184

IMG 9185

IMG 9186

IMG 9194

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.