Залу Бердичівської РДА заповнили особливі дітлахи — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Залу Бердичівської РДА заповнили особливі дітлахи

Сьогоднішнього надзвичайного зимового дня святкова зала Бердичівської райдержадміністрації наповнилась дзвінким дитячим сміхом, кольоровими кульками та захопливими поглядами дітлахів і дорослих, котрі їх супроводжували. Адже саме сьогодні звучать слова вдячності людям, які зберегли найцінніше – милосердя, доброту і любов. Тому така урочиста, тепла і по-справжньому родинна зустріч була присвячена Міжнародному дню осіб з інвалідністю, людям з особливими потребами. Адже життя і таких дітей, і таких дорослих відрізняється від життя звичайних здорових людей, проте воно не менш цікаве, сповнене пізнанням нового, навчанню і розвитку, сприйняттю навколишнього світу по-особливому.

Слова поваги, шани та захоплення особливими дітками звучали від людей, котрі повсякчас переймаються проблемами найменш захищених верств населення: голови бердичівської районної ради Софії Томашевської, начальника загального відділу апарату РДА Наталії Ільницької та голови Семенівської ОТГ Наталії Семенюк. Вони зазначили, що цей день є особливим для всіх, адже усі мають змогу зібратися разом поспілкуватися в теплій душевній атмосфері, посміхнутися один одному, разом зайнятися творчістю і створити якісь незвичайні речі. А перед початком урочистостей, дійсно, особливі дітлахи взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперових янголів та створювали картини з круп, що неабияк їм сподобалось.


Розуміти, підтримувати і допомагати – це, за словами голови районної ради, основний обов’язок і держави, і обласних, міських та районних рад, тому так важливо дарувати цим людям свою любов, увагу, піклування та побільше радісних моментів у житті. Міцного здоров’я мамам, татам, опікунам, рідним і близьким особливої малечі бажали зі сцени і дякували громадським організаціям, службам та благодійникам за те, що вони роблять надзвичайно велику і потрібну справу. Окрему подяку, слова неабиякого захоплення та поваги лунали на адресу Олександра Гусара із села Демчин, котрий, незважаючи на те, що після аварії став прикутим до візка, не здається, а цінує кожну хвилину свого життя, займається спортом та має численні нагороди з армспорту за свої старання, віру і незламність духу.


До вітального слова на сцену ведуча запросила людей, які допомагають і підтримують у різних життєвих ситуаціях, не чекаючи нічого взамін, а просто творячи добро за покликанням, бо доля дітей з особливими потребами для них небайдужа. Вони щиро і віддано роблять все для того, аби дітки були щасливими. Це благодійні організації «Вартимей», «Відкрите серце» та «Вефіль», керівникам яких було вручено спільну подяку Бердичівських районної ради та РДА за їхню підтримку і допомогу родинам. Такою ж подякою нагородили також районного депутата Володимира Сінька та народного депутата України Олександра Ревегу.


Пісенні подарунки усім присутнім дарували талановиті діти, які своїми прекрасними голосами змушували кожного посміхнутися. Неабияк запалили публіку танком «Ковбої» і учасниці танцювального колективу «Перлинки», а учасники Благодійної організації «Вертимей» продемонстрували повчальну сценку на тему «Що посієш, те й пожнеш».


На особливих діток, для яких і було підготовлене таке гарне свято, чекали солодкі подарунки, а тим, хто у грудні святкує день народження, на сцені вручили сюрпризи у вигляді м’яких іграшок.

invalidi1

invalidi2

invalidi3

invalidi4

invalidi5

invalidi6

invalidi7

invalidi8

invalidi9

invalidi10

invalidi11

invalidi12

invalidi13

invalidi14

invalidi15

invalidi16

invalidi17

invalidi18

invalidi19

invalidi20

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.