Психоделічний джаз звучав на сцені Бердичівського театру — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Психоделічний джаз звучав на сцені Бердичівського театру

Можливо, це визначення не є точним чи канонічним, але саме така аналогія з психоделічним роком мені прийшла на думку під час концерту, який відбувся в рамках міжнародного джазового фестивалю в неділю. 

На сцені оновленого Бердичівського театру На Європейській цього вечора глядачі могли побачити а слухачі почути Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Франція-Польща-Україна)


Це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з відомими українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним. Саме там і народилася ідея створення проекту, і відбувся перший концерт проекту. Програма складалася з творів Новіцького та Домерґа і була високо оцінена публікою та промоутерами.


На фестивалі Jazz Bez музиканти презентували матеріал, що увійде до першого альбому проекту. Це була музика, інспірована книгою Італо Кальвіно «Невидимі Міста».


Перед кожної композицією для слухачів звучав тест польською, французькою та українською мовами, який мав би їх налаштувати на сприйняття музики чи пісні. Але це не був переклад пісні чи точний опис якоїсь події, скоріше це були особливі відчуття автора та музикантів, які надихали їх на імпровізації.

На другий день Бердичівської частини фестивалю, на жаль було менше публіки, ніж суботнього вечора, коли на сцені грав класичний американський джаз-бенд. Тай ті, хто прийшов, не всі змогли висидіти до кінця концерту, але ті, хто залишився, були винагороджені неперевершеною композицією, яку музиканти зіграли на «біс». Саме під час і прийшло на думку визначення психоделічний.


На минулих вихідних культурне життя Бердичева було досить різноманітним. Крім двох днів джазового фестивалю, в суботу в міському палаці культури і. Шабельника відбувся вже традиційна передноворічна презентація своїх здобутків, які провела всесвітньовідома циркова студія «Різома» під керівництвом Анатолія Залевського.


Це було вперше в Бердичеві, коли концертні заходи відбувались одночасно в театрі та МПК, і на щасті, глядачами буле маже заповнені обидва заклади культури. Це свідчить про те, що публіка, яка бажає ходити на концерти та вистави, у місті є, а якщо охопити рекламою і сусідні райони, то невдовзі до Бердичева потягнуться і жителі Козятина чи інших міст і містечок.

dghaz1

dghaz2

dghaz3

dghaz4

dghaz5

dghaz6

dghaz7

dghaz8

dghaz9

dghaz10

dghaz11

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.