Презентація книги Анатолія Горобчука "Мій Бердичів в історичних нарисах" — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Презентація книги Анатолія Горобчука "Мій Бердичів в історичних нарисах"

18 груд. 2018 Власкор

Шановні друзі! Нещодавно побачило світ нове історико-краєзнавче видання – другий випуск збірки місцевого краєзнавця Анатолія Горобчука "Мій Бердичів в історичних нарисах".

Як і попередниця, нова збірка містить низку історико-краєзнавчих нарисів, у яких розкриваються окремі теми багатогранноїта цікавої історії міста Бердичева. Це і розповідь про таємниці некрополю нашого міста, і про відродження української греко-католицької церкви на землях Бердичівщини, і краєзнавча розвідка про становлення, розвиток та занепад такої послуги, як проводове радіомовлення, і розповідь про історію "заводу без труби"– заводу по ремонту обчислювальної техніки, та інші не менш цікаві історії.
Як і попередниця, друге видання також розміщене у двох медійних просторах: власне у звичному, паперовому, вигляді,а також в електронному – в мережі Інтернет. Читач, перегортаючисторінки книги, за допомогою смартфону може одночасно зануритись у світ додаткової інформації, яку спеціально розміщено на веб-сайті "Мій Бердичів".
Видання розраховане на освітян, студентів, учнів загальноосвітніх шкіл, краєзнавців, а насамперед – на шанувальників історії рідного міста.

Асенизатор


Презентація книги відбудеться 20 грудня(четвер) о 16 годині у приміщенні молодіжного центру "М-Формація" (Бердичівська центральна міська бібліотека, вул. Вінницька, 10).

Уже сьогодні придбати книгу "Мій Бердичів в історичних нарисах" можна в магазині "Транзит-С" (вул. Європейська, 8).

super cina

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.