Нову книжку про Бердичів презентували в центральній бібліотеці міста — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Нову книжку про Бердичів презентували в центральній бібліотеці міста

24 груд. 2018 Раїса Доманська

У четвер, 20 грудня, о 16 годині в приміщенні молодіжного центру «М-Формація» (Бердичівська центральна міська бібліотека) відбулась презентація нового історико-краєзнавчого видання – другого випуску збірки Анатолія Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах».

Книжка розрахована на широке коло читачів: як школярів і студентів, так і тих, хто просто цікавиться історією нашого міста. Збірка розкриє для когось таємниці місцевих споруд, а для когось нагадає старе, адже, як кажуть, «все нове – це добре забуте старе». Оповідання написані легко, з почуттям гумору, але водночас несуть цінну інформацію, яка збиралася роками і має велике пізнавальне значення для молоді.

Асенизатор


Чому Бердичів називають таємною столицею, як відбувалось відродження української греко-католицької церкви на землях Бердичівщини, в чому унікальність некрополю нашого міста і що ж то був за «заводу без труби» – про це і не тільки ви зможете прочитати в другому випуску збірки Анатолія Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах».


В затишній, майже домашній атмосфері пройшла презентація, на яку прийшли і літні люди, і молодь. А це свідчить про те, що роботами Анатолія Петровича цікавиться багато бердичівлян різних вікових груп, і всі вони вже є прихильниками його творчості. Адже, якщо перші його видання були більш публіцистично-науковими, то нинішня збірка набула рис художнього твору. Приємно було бачити в залі і музу автора – його дружину Аллу, яка завжди підтримує його в роботі.


Багато гарних слів прозвучало на адресу Анатолія Горобчука від присутніх на презентації, оскільки він протягом дуже великого часу займався зібранням інформації про історико-краєзнавчу спадщину Бердичева та району і володіє неабиякою інформацією. Спочатку це було хобі, але згодом захоплення переросло в основну діяльність, тісно пов’язану з журналістикою і видавництвом.


Бажаємо успіхів автору в написанні нових та цікавих книг про наше місто. А бердичівлянам купувати збірку «Мій Бердичів в історичних нарисах» і насолоджуватись читанням книжки довгими зимовими вечорами.

gorobchuk1

gorobchuk2

gorobchuk3

gorobchuk4

gorobchuk5

gorobchuk6

gorobchuk7

gorobchuk8

gorobchuk9

gorobchuk10

gorobchuk11

gorobchuk12

gorobchuk13

gorobchuk14

super cina

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.