Нову книжку про Бердичів презентували в центральній бібліотеці міста — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Нову книжку про Бердичів презентували в центральній бібліотеці міста

24 груд. 2018 Раїса Доманська

У четвер, 20 грудня, о 16 годині в приміщенні молодіжного центру «М-Формація» (Бердичівська центральна міська бібліотека) відбулась презентація нового історико-краєзнавчого видання – другого випуску збірки Анатолія Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах».

Книжка розрахована на широке коло читачів: як школярів і студентів, так і тих, хто просто цікавиться історією нашого міста. Збірка розкриє для когось таємниці місцевих споруд, а для когось нагадає старе, адже, як кажуть, «все нове – це добре забуте старе». Оповідання написані легко, з почуттям гумору, але водночас несуть цінну інформацію, яка збиралася роками і має велике пізнавальне значення для молоді.


Чому Бердичів називають таємною столицею, як відбувалось відродження української греко-католицької церкви на землях Бердичівщини, в чому унікальність некрополю нашого міста і що ж то був за «заводу без труби» – про це і не тільки ви зможете прочитати в другому випуску збірки Анатолія Горобчука «Мій Бердичів в історичних нарисах».


В затишній, майже домашній атмосфері пройшла презентація, на яку прийшли і літні люди, і молодь. А це свідчить про те, що роботами Анатолія Петровича цікавиться багато бердичівлян різних вікових груп, і всі вони вже є прихильниками його творчості. Адже, якщо перші його видання були більш публіцистично-науковими, то нинішня збірка набула рис художнього твору. Приємно було бачити в залі і музу автора – його дружину Аллу, яка завжди підтримує його в роботі.


Багато гарних слів прозвучало на адресу Анатолія Горобчука від присутніх на презентації, оскільки він протягом дуже великого часу займався зібранням інформації про історико-краєзнавчу спадщину Бердичева та району і володіє неабиякою інформацією. Спочатку це було хобі, але згодом захоплення переросло в основну діяльність, тісно пов’язану з журналістикою і видавництвом.


Бажаємо успіхів автору в написанні нових та цікавих книг про наше місто. А бердичівлянам купувати збірку «Мій Бердичів в історичних нарисах» і насолоджуватись читанням книжки довгими зимовими вечорами.

gorobchuk1

gorobchuk2

gorobchuk3

gorobchuk4

gorobchuk5

gorobchuk6

gorobchuk7

gorobchuk8

gorobchuk9

gorobchuk10

gorobchuk11

gorobchuk12

gorobchuk13

gorobchuk14

super cina

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.