Виставою для дітей підприємців Палац культури Бердичева завершив новорічні ранки — РІО Бердичів

Середа, 26 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Виставою для дітей підприємців Палац культури Бердичева завершив новорічні ранки

Зазвичай, новорічні ранки проводять в школах, дитсадках і клубах напередодні Нового року, але в Бердичеві це відбувається трохи не так.

По-перше, в міських школах вже давно не проводять своїх новорічних заходів і не встановлюють, відповідно, новорічні ялинки. Хтось колись вирішив, що безпечніше і простіше один раз привезти дітей до міського Палацу культури, ніж шукати ялинку в школу, водити хороводи навколо неї окремими класами чи паралелями, чергувати на новорічних дискотеках та мати ще чимало клопотів. Хоча раніше саме ялинка в школі давала відчуття справжнього свята, а тим, хто її прикрашав, дозволяли навіть прогуляти кілька уроків в кінці другої чверті.


Крім показів новорічних вистав для школярів міста в міському Палаці культури імені О. Шабельника організовують також вистави на замовлення підприємств і організацій Бердичева, де діти та внуки їх працівників отримують насолоду від казкових героїв, ігр, розваг і хороводів, фотосесій зі справжнім Дідом Морозом та Снігуронькою.


Але є в місті організація, яка ну ніяк не може святкувати до Нового року, бо останні дні старого року для її членів надзвичайно напружені і наповнені роботою – це Бердичівська регіональна асоціація приватних підприємців, яка об’єднала в своїх лавах підприємців, що торгують на ринках міста. Саме вони вже більше десяти років замовляють святкування для своїх дітей та онуків в перші дні нового року.


В цьому році до них доєднались працівники торговельної мережі «Наш Край», які працювали теж 31 грудня чи не до останнього клієнта, і лише зараз змогли по-справжньому відпочити і відсвяткувати разом з дітьми їх найулюбленіше свято. Настрою дітям додавало ще й те, що перед виставою сам Дід Мороз їм вручав подарунки, а Снігуронька радо фотографувалась разом з ними та їх батьками, дідусями і бабусями.


Новорічна вистава «Новий рік у Діснейленді» не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих, адже в ній брали участь як герої давніх діснеєвських мультфільмів, так і герої нових мультиків, які так подобаються сучасній дітворі.


Після вистави підприємці двома ящиками цукерок подякували багаточисельним маленьким артистам, які брали участь у дійстві, та пообіцяли в наступному році теж зустрітись на цьому ж місці і в такий же час.

vistava1

vistava2

vistava3

vistava4

vistava5

vistava6

vistava7

vistava8

vistava9

vistava10

vistava11

vistava12

vistava13

vistava14

vistava15

vistava16

vistava17

vistava18

vistava19

vistava20

vistava21

vistava22

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.