Роботи з квітів і різнотрав’я представила в бердичівському музеї талановита Лариса Кравченко — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Роботи з квітів і різнотрав’я представила в бердичівському музеї талановита Лариса Кравченко

Такі фантастичні роботи, техніка виконання яких, мабуть, не усім відома, адже саме по собі слово «ошибана» мало про що говорить звичайній пересічній людині, якщо вона, звісно, не читала про це і не захоплюється нею, постали у виставковій залі музею історії Бердичева. Тут наприкінці грудня відбулося відкриття персональної і, більше того, дебютної виставки талановитої бердичівлянки Лариси Кравченко.

Це нині її можна по праву називати саме "бердичівлянкою", адже у нашому місті жінка оселилася ще у 1991році, через кілька років після одруження з чоловіком, який був уродженцем села Краснопіль Чуднівського району. Сама вона родом з міста Суми, там закінчувала школу, навчалася грі на фортепіано, а потім і здобувала освіту в Сумському машинобудівному технікумі, по закінченню якого отримала червоний диплом. Далі було і навчання в Сумському державному університеті за спеціальністю «інженер-механік».


Проте, очевидно, талант до творчості, який запримітив у неї вчитель під час навчання в Сумській дитячій художній школі, з роками не згас, а посприяв створенню неймовірних картин, які нині милують око бердичівлян.


Стіни Музею історії прикрасили більше ста картин, в яких на картоні поєдналися фарби і різного роду рослини. Тут і квіти, і листочки, і травинки, з яких майстерно викладено портрети та пейзажі. І такою делікатною та витонченою, а ще не менш приємною для душі роботою Лариса Кравченко захоплюється більше 10 років. В цьому її підтримують і чоловік, і двоє синів. До речі, чоловік допомагав у придбанні рамок для картин, оформленні робіт, якими у хаті вже всі стіни прикрашені.


Підручні матеріали для своїх шедеврів знаходить у природі, бо проводячи літо у селі Краснопіль, жінка збирає і рослини, і навіть метеликів, котрих знаходить на дорозі чи у павутинні. Тому, як то кажуть, під час виконання художніх робіт ні одна тварина не постраждала.


Завдяки працівникам музею, які відгукнулися на прохання допомогти оформити виставку, картини Лариси Кравченко змогли побачити бердичівляни. Вони акуратно і в одну лінію розташувалися на стінах, учасники організації виставки прив’язували сотні ниток та спеціально добивалися порядку в оформленні і розміщенні робіт, аби відвідувачі могли сповна насолодитися творчістю жінки та її картинами у техніці японського виду мистецтва під назвою «ошибана».


А хто, можливо, ще не знає про цю виставку або не встиг зазирнути до Музею історії Бердичева, має таку можливість, адже картини бердичівлянки пробудуть тут до 22 січня.

IMG 1260

IMG 1261

IMG 1263

IMG 1264

IMG 1266

IMG 1267

IMG 1269

IMG 1270

IMG 1272

IMG 1273

IMG 1274

IMG 1275

IMG 1276

IMG 1279

IMG 1288

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.