У День міста Бердичів шаленів від класичної музики — РІО Бердичів

Четвер, 13 Серпня

  • Бердичівський Базар

У День міста Бердичів шаленів від класичної музики

Може, комусь такий заголовок може здаватись дивним, адже частіше такі слова вживають до рок- чи поп-концертів, але в Бердичеві цього святкового дня панувала саме класична музика.

 

У неділю о 17 годині святково вбрана публіка вщент заповнила залу оновленого театру, де на сцені цього вечора мали виступати всесвітньовідомий український чоловічий квартет «Tenor’s Bel’сantо». Глядачі з нетерпінням чекали початку концерту, бо вже знали красу і силу цих голосів, адже квартет мав нагоду виступати минулого року у Бердичеві.

Але цей святковий концерт перевершив усі сподівання бердичівлян. Адже тепер, у День міста, солісти приїхали не з фонограмою, а зі справжнім симфонічним оркестром, який вживу звучав неперевершено у камерній залі нашого театру. А ще концерт доповнила своєю віртуозною грою на скрипці заслужена артистка України Майя Онищук.


Публіка тамувала подих при виконанні всесвітньовідомих арій і вибухала оплесками після кожної з них. І якщо перша частина концерту складалась майже виключно з класичних творів, то у другій половині співаки показали, що вони добре знають і смаки любителів більш популярних мелодій. Так, глядачі весело підспівували під «бітловський» «Yellow Submarine» і задумливо мріяли, слухаючи «Я піду в далекі гори» легендарного Володимира Івасюка. У театрі довго не вщухали аплодисменти, а «на біс» співаки ще раз виконали неперевершену «Бессаме Мучо».

Але цим концертом не завершились «пригоди» співаків у Бердичеві. Відразу після класичної театральної сцени вони, разом із міським головою, пройшли святковою площею до центральної сцени біля міськвиконкому, і вже за кілька хвилин їхні голоси змогла почути бердичівляни, які зібралась в центрі міста на свято.

Ці виступи показали, що в місті є чимало любителів класичної музики, і будемо сподіватись, що і надалі вони будуть бачити і чути концерти найрізноманітніших виконавців як на закритих сценах, так і на відкритих майданчиках.

IMG 3254

IMG 3255

IMG 3256

IMG 3257

IMG 3258

IMG 3269

IMG 3279

IMG 3303

IMG 3304

IMG 3309

IMG 3324

IMG 3328

IMG 3329

IMG 3332

IMG 3337

IMG 3346

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.