Бердичівлянка Світлана Шмигельська презентувала персональну фотовиставку — РІО Бердичів

Середа, 19 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлянка Світлана Шмигельська презентувала персональну фотовиставку

Ця тендітна жінка знає, як донести до людей своє бачення прекрасного. Навіть найменш помітні деталі, буденні, здавалося б речі, звичайні будівлі та пам’ятки архітектури вона закарбовує у неймовірної краси фотографії, від яких так і віє теплом, чарівністю, яскравістю та свіжістю.

Сама Світлана зізнається, що цією цікавою і водночас захоплюючою справою почала займатися давно, ще маючи звичайний плівковий фотоапарат. Тоді робила світлини усього, що бачила, що траплялося на шляху і так з часом кількість таких фото збільшувалася, а архів почав розростатися. Воно й не дивно, запевняє, що справа, можна так сказати, сімейна, адже тато також полюбляв фотографувати і зберігся навіть його фотоапарат.
Згодом бердичівлянка змінила пристрій на сучасний, потужніший, з більшими можливостями для творіння. А постійні подорожі гарними і заманливими місцями, глибинками, куди, здавалося б, нема чого їхати, невеликими містами та містечками зокрема й Житомирщини розкрили справжній потенціал жінки.


В її роботах можна побачити і чудових, усміхнених та емоційних дітлахів, котрі пізнають світ по-своєму, по-дитячому, і пам’ятки архітектури, яких не пошкодував час, і людей різних професій та з різними захопленнями. Є і яскраві пейзажі, і речі, предмети та об’єкти, повз які просто не змогла пройти, аби не сфотографувати. Для Світлани Шмигельської це – пізнання чогось нового, незвіданого, забутого, непримітного, того, що нас оточує і що можна передати за допомогою об’єктиву. І те, що з цього виходить, бердичівлянка й презентувала у Бердичівській Центральній міській бібліотеці своїм друзям, знайомим, рідним людям та всім, хто теж творчо мислить і бачить світ у яскравих кольорах.


Тим, що має змогу донести до людей свої творіння, жінка фотограф завдячує директору міської бібліотеки Тетяні Кущук, працівникам молодіжного центру «М-формація» та усім друзям, які її підтримують. Для неї – це вже третя фотовиставка у цій залі. Перші дві мали назви «Неси мені світло» і «Бути іншим». Нинішня – не менш емоційна та захоплююча під назвою «Залишити слід…».


Усі фото, звісно ж, не заповнили залу, проте напрочуд велику кількість присутні змогли побачити на екрані у якості презентації та переконатися у таланті Світлани Шмигельської. А велику роль у цьому заході відіграли також гості фотовиставки – поет Олександр Порубльов та музикант Владислав Вергун, декламація віршів та гра на гітарі яких не залишила байдужим нікого і доповнювала атмосферу прекрасного нотками чарівності, загадковості і шарму.


Після офіційної частини гості фотовиставки мали змогу насолодитися фотографіями, поставити запитання автору робіт та поспілкуватися. А сама Світлана Шмигельська також додала, що бере участь у фотовиставці, організованій Житомирською облдержадміністрацією і її роботи можна буде побачити у Житомирі в приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

fotovistavka1 

fotovistavka2 

fotovistavka3 

fotovistavka4 

fotovistavka5 

fotovistavka6 

fotovistavka7 

fotovistavka8 

fotovistavka9 

fotovistavka10 

fotovistavka11 

fotovistavka12 

fotovistavka13 

fotovistavka14 

fotovistavka15 

fotovistavka16 

fotovistavka17 

fotovistavka18 

fotovistavka19 

fotovistavka20 

fotovistavka21 

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.