Під мелодії оркестру бердичівські «прогресівці» святкували День машинобудівника. Фото — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Під мелодії оркестру бердичівські «прогресівці» святкували День машинобудівника. Фото

Дружня, працелюбна і невтомна родина «прогресівців» вже традиційно, у третю неділю вересня, відзначає День машинобудівника. Воно і не дивно, адже саме з цим підприємством асоціюється дане свято, саме працівники цього заводу невпинно щодня трудяться над виготовленням деталей до обладнання, фільтрів, пресів, причепів, промислових конструкцій тощо, які не один десяток років експортуються не лише в різні міста України, а й за кордон.

Про «Прогрес», можна з впевненістю сказати, знають і бердичівляни, і українці, і зарубіжні гості, а продукція підприємства за якістю і професійністю виготовлення достойно отримує відзнаки. А все це заслуга керівництва заводу і , звісно ж, згуртованого колективу професіоналів своєї справи.
І якраз сьогодні, напередодні Дня машинобудівника, заводчанам дякували за їхню нелегку роботу, за їхні досягнення, за їхні вмілі руки та розумні голови. Представники міської ради, депутатського корпусу, власник ПрАТ «БМЗ «Прогрес», директор та заступники, духовий оркестр заводу та винуватці свята – машинобудівники – зібралися на території підприємства, аби, хоч і у не зовсім теплу погоду, привітати один одного та розділити з усіма гарний святковий настрій.


Найпершим зі словами вдячності до присутніх звернувся керівник Артем Зайцев, зазначивши, що ця праця іноді невдячна, іноді немодна, але дуже почесна, і йому приємно всі ці роки знаходитися поруч з колективом бердичівського заводу «Прогрес» і бачити обличчя тих, хто з року в рік трудиться на підприємстві. За останній рік на підприємстві з’явилася нова продукція, яку виготовляють лише декілька компаній у світі, а це – велика гордість за завод і за бердичівлян, які беруть безпосередньо участь у його розвитку, розширенні кордонів експорту, демонструють свої можливості і вміння. За словами керівника, часи бувають різні, і не завжди вчасно працівники отримують заробітну плату, а це дещо недопрацювання керівництва й іноді заводу, але, як було сказано, це все будні, а сьогодні у машинобудівників свято і хочеться побажати здоров’я, благополуччя і надії на гарне майбутнє, яким не кожне підприємство нині може похвалитися такою історією.


З вітальним словом виступив і голова правління заводу Ігор Щесняк, наголосивши на тому, що був пройдений великий шлях, були злети і падіння, стабільність і повна яма, але завдяки згуртованості і професіоналізму усі поставлені задачі були вирішені, а підприємство виходило на новий рівень, на нову якість і на нове обладнання.


Згідно святкового наказу з нагоди відзначення Дня машинобудівника на дошку пошани заводу, традиційно, було занесено передовиків виробництва. Їм під гучні оплески голова правління вручив пам’ятні фотографії і грошові нагороди, а також квіти жінкам.
До численних привітань та побажань долучилися секретар міської ради Юлія Лефтер та депутат міської ради від партії «Батьківщина», колишній працівник заводу, Володимир Пономарчук. Вони виконали почесну місію – вручили грамоти і подяки, а також грошові винагороди від Бердичівської міської ради та виконавчого комітету і Житомирської обласної ради.


Наступного року підприємство святкуватиме 140-річний ювілей, до якого, запевняють, будуть готуватися і прийдуть до нього у гарній формі. А сьогодні «прогресівцям» бажали гарних і вчасних заробітних плат, благополуччя у сім’ях, наснаги та гарного настрою, який їм дарував духовий оркестр, виграваючи веселі мелодії, від яких винуватцям свята важко було втриматися на місці, аби не затанцювати.

mashinibudivnik1

mashinibudivnik2

mashinibudivnik3

mashinibudivnik4

mashinibudivnik5

mashinibudivnik6

mashinibudivnik7

mashinibudivnik8

mashinibudivnik9

mashinibudivnik10

mashinibudivnik11

mashinibudivnik12

mashinibudivnik13

mashinibudivnik14

mashinibudivnik15

mashinibudivnik16

mashinibudivnik17

mashinibudivnik18

mashinibudivnik19

mashinibudivnik20

mashinibudivnik21

mashinibudivnik22

mashinibudivnik23

mashinibudivnik24

mashinibudivnik25

mashinibudivnik26

mashinibudivnik27

mashinibudivnik28

mashinibudivnik29

mashinibudivnik30

mashinibudivnik31

mashinibudivnik32

mashinibudivnik33

mashinibudivnik34

mashinibudivnik35

mashinibudivnik36

mashinibudivnik37

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.