Дитячий малюнок приголомшив сотні бердичівлян — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Дитячий малюнок приголомшив сотні бердичівлян

21 вер. 2019 Власкор

Настінними малюнками бердичівлян сьогодні не здивувати. Раз по раз упід’їздах, набудинках, магазинах та парканах з’являються свіжі шедеври від креативної молоді, які додають роботи власникам об’єктів, що стають полотном для таких картин.

Та на відміну від муралів (монументального живопису), якими нині модно прикрашати багатоповерхівки у великих містах, графіті є ще найбільш м’яким виявом творчості «митців».

На жаль, є куди гірші варіанти самоствердження. Часом, окремі надписи псують фасади будівель і не тільки, бо надписи та картинки іноді відверто нецензурні. Зрозуміло, що таку «творчість» не тільки не розуміють, а й активно критикують, щоправда здебільшого користувачі соцмереж. Це не дивно, адже боротися із подібними виявами мистецтва дуже непросто. Зазвичай нові проби балончика і пензля здійснюються вночі і ніхто не знає, у якому мікрорайоні міста художник вирішить проявити свій творчий потенціал.


Однак, днями у мікрорайоні Червона гора з’явився малюнок, який не лише не викликає обурень чи осуду, а розчулює і змушує замислитись над глибиною написаних на ньому слів. На кіосках, що часто слугують тут дошкою оголошень, між обшарпаними рекламними листівками та приватними повідомленнямиакуратно прикріплений світлий плакат. Жовто-блакитне «З Днем миру - Україно» на фоні білих голубів, виведених дитячою рукою одразу привертає увагу і навіть розчулює перехожих. Малюнок, ймовірно, з’явився тут саме у цю пору невипадково, адже 21 вересня відзначається міжнародний День миру. Не виключено, що створення плакату було одним із шкільних завдань, але ж, як подумати, одразу після демонстрації і оцінки за виконане домашнє завдання дитина могла просто принести його додому і забути, як про такий. Але ж ні – плакат, наче нагадування про важливість написаного, розміщено у людному місці, де щодня проходить багато городян, зокрема – військових, які боронили і продовжують відстоювати мир для України на східних рубежах.


Дивлячись на малюнок, хочеться вірити, що скоро нашу країну можна буде привітати не просто із міжнародним святом, приуроченим до однієї із найбільших світових цінностей – миру, а й із таким довгоочікуваним і вимоленим завершенням війни.

malunokmir1

malunokmir3

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.