Будівництво моста над єврейським кладовищем в Бердичеві вже розпочалось — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Будівництво моста над єврейським кладовищем в Бердичеві вже розпочалось

Ми писали нещодавно, що на містобудівній раді іудейська релігійна громада представила проект будівництва центру паломників по вулиці Цадика, біля кладовища.

 


Зазвичай, від містобудівної ради до початку будівництва проходить багато часу, але цього разу все сталось по-іншому. Вже через кілька тижнів розпочалось будівництво найекзотичнішого елементу майбутнього проекту – містка над кладовищем.

 


Він з’єднає місце розташування майбутнього паломницького центру, а в найближчий час поки що стоянки для автобусів, з найбільшою іудейською святинею Бердичева – могилою славнозвісного Леві Іцхака Бердичівського. Адже за релігійними традиціями не можна наступати на могили, а прокласти доріжку між могилами тут немає місця.


Спочатку робітники виставляють опалубку для майбутніх опор мосту, а потім будуть заливати їх бетоном та монтувати конструкції каркасу. Поки що в цій частині кладовища малолюдно, але, сподіваємось, що вже наступного Нового Року за іудейським календарем, який саме відзначають у ці дні, прочани зможуть сповна скористатись новою локацією.

mist3

mist4

mist5

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.