Вівторок, 27 Вересня

Одеський театр покаже у Бердичеві музичну комедію «Моя дружина – брехуха»

09 жовт. 2019 Власкор

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного запрошує на захоплюючу, цікаву та неймовірну веселу оперету, що відбудеться у Бердичеві.

«Моя дружина – брехуха», а саме таку назву має музична комедія на 2 дії, створений за однойменною п'єсою Маргеріт Мейо і Моріса Еннекена, пропонує глядачам разом поміркувати над тим, що заважає зберегти кохання та гармонію в сімейних стосунках.

Ексцентрична комедія в легкій і дотепній формі висміює численні жіночі і чоловічі страхи, через які люди часто створюють собі проблеми, як то кажуть, "на рівному місці". Спектакль дає змогу подумати, що можна вважати невинною брехнею, а що – неприпустимою провиною, та
як невинна жіноча брехня стає причиною серйозного розладу в сім'ї.

Все це побачити, відчути та пропустити через себе бердичівляни та гості міста зможуть 22 жовтня, завітавши у «Музично-драматичний театр на Європейській» на музичну комедію «Моя дружина – брехуха». Спектакль розпочнеться о 19:00.

Lgunia1

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.