Роздрукувати цю сторінку

Одеський театр покаже у Бердичеві музичну комедію «Моя дружина – брехуха»

09 жовт. 2019 Власкор

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного запрошує на захоплюючу, цікаву та неймовірну веселу оперету, що відбудеться у Бердичеві.

«Моя дружина – брехуха», а саме таку назву має музична комедія на 2 дії, створений за однойменною п'єсою Маргеріт Мейо і Моріса Еннекена, пропонує глядачам разом поміркувати над тим, що заважає зберегти кохання та гармонію в сімейних стосунках.

Ексцентрична комедія в легкій і дотепній формі висміює численні жіночі і чоловічі страхи, через які люди часто створюють собі проблеми, як то кажуть, "на рівному місці". Спектакль дає змогу подумати, що можна вважати невинною брехнею, а що – неприпустимою провиною, та
як невинна жіноча брехня стає причиною серйозного розладу в сім'ї.

Все це побачити, відчути та пропустити через себе бердичівляни та гості міста зможуть 22 жовтня, завітавши у «Музично-драматичний театр на Європейській» на музичну комедію «Моя дружина – брехуха». Спектакль розпочнеться о 19:00.

Lgunia1

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео