Міжнародний цирковий фестиваль започаткують у Бердичеві — РІО Бердичів

П'ятниця, 29 Трв

  • Бердичівський Базар

Міжнародний цирковий фестиваль започаткують у Бердичеві

25 жовт. 2019 За інформацією Офіційного порталу міста

Новина про це з’явилася на Офіційному порталі міста і неабияк зацікавила багатьох бердичівлян. Адже у нашому місті циркове мистецтво має неабияку популярність, воно розвивається, залучає до своїх лав все більше і більше бажаючих опанувати його.

Не дивно, що циркачі та акробати нашого міста відомі не лише в Україні, а й за його межами. І Бердичеву, дійсно, є чим пишатися, а створити Міжнародний цирковий фестиваль – це гарна нагода продемонструвати вміння, гнучкість тіла та позмагатися з іншими, не менш сильними, артистами за приз і звання кращого.


Щодо самого фестивалю, то на Офіційному порталі вказано, коли і як зародилася ідея створити такий фестиваль, хто його засновники, яка його суть і найголовніше – коли він проходитиме у Бердичеві:

«Цю ідею міський голова Василь Мазур виношував не один день, аж ось вирішили і постановили: фестивалю бути, час визначатися з деталями. Утворили оргкомітет, намітили пункти положення, а з останнього – провели спеціальну нараду.

Отже, з основного… Засновники фестивалю – Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет, міський відділ культури та Палац культури ім. Шабельника. За планом, складатиметься фест із виступів за номінаціями та заключного Гала-концерту. Номінації дві – «Колектив циркового жанру» та «Номер циркового жанру». У Гала-концерті візьмуть участь кращі, на думку членів журі та оргкомітету, артисти. Щодо журі, то організатори планують зібрати у Бердичеві знаних діячів культури та мистецтва України, керівників відомих циркових колективів, світових фахівців в області циркового мистецтва.

Оцінюватимуть і ступінь професіоналізму артистів, новаторство, складність трюків, оригінальність, і виконання, і режисерського рішення тощо. Заплановано, що взяти участь у Міжнародному фестивалі циркового мистецтва у Бердичеві зможуть митці будь-якого віку. Виступатимуть у кількох вікових категоріях: до 9 років, 10-13 років, 14-17 років, 18-25 років, 25+. Кожен з учасників буде відзначений спеціальним дипломом, а переможцям планують вручити грошові винагороди. Попередньо організатори вже визначилися з Генеральним спонсором фестивалю.


У всі віки та століття люди намагалися пізнати цей світ, нагадують засновники фестивалю, та головною загадкою залишалася сама Людина, а вміння володіти власним тілом та самонавіюванням здавалося недосяжним. І ось 2020 рік, початок квітня, Міжнародний фестиваль циркового мистецтва у Бердичеві – місті, в якому прагнуть пізнавати і не відають поняття «недосяжність».

tsirkfest1

tsirkfest2

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.