Працівників міського Палацу культури Бердичева нагородили з нагоди свята — РІО Бердичів

Субота, 11 Липня

  • Бердичівський Базар

Працівників міського Палацу культури Бердичева нагородили з нагоди свята

Вихідними, що минули, працівники культури і народного мистецтва відзначали своє професійне свято. Не стали винятком і бердичівляни, які трудяться у цій сфері, реалізовують себе як особистості через творчість, самі популяризують українську культуру та заохочують інших, роблять життя жителів та гостей нашого міста яскравішим, даруючи гарний настрій і створюючи справжнє свято та приємну, теплу, родинну атмосферу для кожного.

І хоча урочистого святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке припадає на 9 листопада, у Бердичеві не було, проте працівників знаного міського Палацу культури ім. О. Шабельника міська влада все ж привітала.
На Офіційному порталі міста ще 04 листопада було розміщене розпорядження міського голови Василя Мазура «Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва». У розпорядження йдеться про те, що, розглянувши розглянувши звернення директора міського Палацу культури, було прийнято рішення оголосити подяку колективу вищевказаного закладу.


Крім того, за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, вагомий внесок у розвиток галузі культури, збереження національних традицій, естетичне виховання дітей і молоді, популяризацію мистецького надбання Бердичева та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотою Бердичівської міської ради з виплатою грошової винагороди кожному нагородити наступних працівників міського Палацу культури ім. О. Шабельника:


- Горая Миколу Вікентійовича – артиста Народного аматорського духового оркестру «Прогрес»;

- Кирилюк Інну Михайлівну – художнього керівника;

- Кобернюк Наталію Федорівну – прибиральницю;

- Пономаренка Миколу Григоровича – диригента Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Зорецвіт»;

- Ратушинського Олександра Михайловича – техніка по світлу;

- Рибачука Олександра Петровича – сторожа;

- Рудя Андрія Васильовича – слюсаря; - Савіцького Віктора Євгенійовича – техніка;

- Стефанчишина Станіслава Івановича – артиста Народного аматорського духового оркестру «Прогрес»;

- Тетьоркіна Анатолія Григоровича – диригента Народного аматорського духового оркестру «Прогрес».


У додатку до розпорядження вказаний кошторис, призначений на поздоровлення, загалом та розписаний детально. Зокрема, з міського бюджету відділу культури виконавчого комітету заплановано було перерахувати кошти у сумі 5632,45 гривень. З них 3726,70 гривень – грошова винагорода (з розрахунку на 10 осіб), 1320,00 гривень – на 11 букетів квітів та 585,75 гривень – на 11 рамок зі склом.


Відділу культури виконавчого комітету на чолі з начальником Валентиною Кузьменко було доручено провести виплату грошової винагороди та оплатити рахунки згідно з кошторисом.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.