В опері «Запорожець за Дунаєм» дебютувала випускниця бердичівського коледжу Дарія Назимчук — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В опері «Запорожець за Дунаєм» дебютувала випускниця бердичівського коледжу Дарія Назимчук

 

9 листопада 2019 року викладачі та студенти відділення «Музичне мистецтво» Бердичівського педагогічного коледжу відвідали Оперну студію НМАУ імені П.І. Чайковського, адже  на сцені Великого залу музичної академії, в опері С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», дебютувала випускниця коледжу 2014 року, нині студентка 4 курсу  НМАУ імені П.І. Чайковського, Дарія Назимчук (клас заслуженої артистки України, доцента Ірини Семененко).

 

Вона з успіхом  виконала партію Оксани в першій українській опері, яка вже понад 150 років ставиться на сценах театрів. Це не перша роль Дарії. Вона  співала партію Наталки в опері М. Лисенка «Наталка Полтавка» та партію Аніни в «Травіаті» Дж. Верді.

 


У цей вечір на одній сцені співали як досвідчені виконавці, так і студенти академії:
- Андрій – Роман Походня – лауреат міжнародних конкурсів, соліст Оперної студії;
- Одарка – Олена Кумановська – лауреат міжнародних конкурсів, солістка Оперної студії;
- Карась – Василь Пудченко – лауреат міжнародних конкурсів, соліст Оперної студії;
- Султан – Станіслав Виповський – студент 2 курсу, клас заслуженого артиста України, соліста національної опери України імені Тараса Шевченка Сергія Ковніра;
- Імам – Олексій Піголенко – студент 3 курсу, клас заслуженого артиста України, доцента Сергія Скубака.
Режисер-постановник вистави – Герой України, народний артист України, професор, академік – Дмитро Гнатюк. Режисер – заслужена артистка України Галина Титова. 
Дійство відбувалося в супроводі оркестру під орудою лауреата міжнародного конкурсу імені Стефана Турчака, головного диригента Оперної студії, в.о. доцента Сергія Голубничого.


Студенти коледжу були захоплені дійством, адже на сцені оживали знайомі образи невмирущої опери (твір вивчається в курсі української музичної літератури), вражені майстерністю співаків та оркестрантів, підспівували солістам та хору.  Приємно було бачити серед слухачів колишніх викладачів та студентів коледжу, які прийшли підтримати Дарію, – Євгенія Кірмуца, Тетяну Фіщук, Дмитра Печенюка, Дмитра Балабана. Усі ми продовжуємо залишатися однією дружною коледжною родиною.


Після закінченя вистави Дарія сказала: «Підтримка із залу була неймовірна! Мені дуже приємно і легко було сьогодні співати, бо знала, що серед глядачів – сидять мої дорогі викладачі, студенти мого рідного коледжу, друзі».
Цього вечора студенти змогли переконатися, що не тільки природна краса, грація, талант, а й непоборне бажання, наполегливість, цілеспрямованість та працелюбність Дарії є складовими її успіху.
Хочеться їй побажати нових головних партій та здійснення її заповітної мрії – співати на великій оперній сцені!

debyut1

debyut2

debyut3

 


Ліна Миколаївна Зеленянська,
голова предметно-циклової комісії
викладачів хорового диригування

http://www.bpedk.com.ua/

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.