П'ятниця, 2 Червня

«Кращих разумковців» Бердичева та їхніх наставників нагороджували на ювілейній щорічній церемонії

Свято талантів, свято тих, кого називають гордістю міста, свято найяскравіших маленьких та юних зірочок Бердичева відбулося у п’ятницю у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Воно щороку скликає до одного місця дітей, які є творчими особистостями, наповнюють життя бердичівлян різноманітними фарбами і щоразу досягають все нових і нових вершин. Воно скликає педагогів, які своєю наполегливою працею та професіоналізмом не дозволяють талановитим дітлахам стояти на місті, а надихають рухатися лише уперед. Воно скликає батьків, які не тільки виховали гідних дітей, а й самі беруть участь у житті ЦПО ім. О. Разумкова.

Напевно, нема такого бердичівлянина, та й, з упевненістю можна сказати, жителя інших міст і навіть країн, який би не знав, хто такий «разумковець», адже за 10 років свого існування Центр позашкілля виховав і продовжує виховувати неймовірно велику кількість дітей, які вміють і хочуть танцювати, співати, грати цікаві ролі, займатися моделюванням і досліджувати щось нове для себе, те, що оточує його щодня. А є й такі, хто навіть поєднує кілька талантів і занять, тим самим демонструючи свою різносторонність, активність та бажання бути неординарною особистістю. І, чесно кажучи, у них це неабияк чудово виходить, підтвердженням чому є численні відзнаки, нагороди, призи та популярність далеко за межами нашого міста і нашої країни.


А все це стало можливим завдяки тому, що 10 років тому рішенням міської ради було створено Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, об’єднавши Бердичівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Екологічний центр виховання дітей та юнацтва і Будинок дитячої творчості ім. О. Разумкова в один потужний творчий колектив. 10 років наполегливої праці, позитивних змін та інновацій і, звісно ж, високих досягнень та перемог реалізовуються з великою любов’ю до дітей та прагненням творити. Це, у свою чергу, напрочуд нелегка, але приємна і важлива робота найкращих педагогів закладу, які вкладають у дітей свої вміння, виховують їх та розвивають їхні таланти, а також мудрого керівника Центру позашкілля Олени Боровської, яка створила і згуртувала потужний колектив лідерів, новаторів, організаторів, люблячих педагогів, артистів, дослідників – усіх тих, хто плекає майбутнє України. І щороку свої досягнення та здобутки вихованці Центру позашкілля демонструють на церемонії нагородження «Кращий Разумковець». Це, безсумнівно, своєрідний зірковий час для кожної талановитої дитини і можливість показати, що ти вмієш. А цьогоріч церемонія ще й ювілейна, бо присвячена особливій даті - 10-річчю заснування ЦПО ім. О. Разумкова.


У кількох номінаціях на сцені міського Палацу культури були представлені найкращі гуртки, як танцювальні і пісенні, так і театральний, які є окрасою багатьох заходів нашого міста та переможцями численних фестивалів і конкурсів, найкращі педагоги та батьки, випускники і керівництво Центру. «Об’єднанні творчістю», «Сузір’я талантів», «На вершині майстерності», «Старт у майбутнє», «Зіркові випускники», «Крок назустріч», «Місія бути кращим», «Довіра і підтримка», «Профспілковий лідер» та «Prеss-курс – творчість ЦПО» - 10 номінацій, в якій по черзі на сцену піднімалися кращі з кращих, достойні, творчі, гідні поваги та наслідування і яких по черзі нагороджували відзнаками та подарунками.


Приємно ще й те, що багато випускників ЦПО ім. Разумкова стали обрали майбутні професії та вступили на навчання у навчальні заклади, пов’язані з їхнім захопленням та тим, чим вони займалися у Центрі позашкілля, аби пов’язати своє життя з акторською професією, цирковою, танцювальною і пісенною, науковою і дослідницькою. І когорта таких з кожним роком збільшується, а це не лише підтверджує той факт, що ЦПО ім. О. Разумкова дає путівку у життя своїм вихованцям, а робить колосальну роботу для того, аби місто могло гордитися бердичівлянами, яких знає і буде знати увесь світ.

10razumkovets1

10razumkovets2

10razumkovets3

10razumkovets4

10razumkovets5

10razumkovets6

10razumkovets7

10razumkovets8

10razumkovets9

10razumkovets10

10razumkovets11

10razumkovets12

10razumkovets13

10razumkovets14

10razumkovets15

10razumkovets16

10razumkovets17

10razumkovets18

10razumkovets19

10razumkovets20

10razumkovets21

10razumkovets22

10razumkovets23

10razumkovets24

10razumkovets25

10razumkovets26

10razumkovets27

10razumkovets28

10razumkovets29

10razumkovets30

10razumkovets31

10razumkovets32

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.