Роздрукувати цю сторінку

Відтепер у Бердичева є власний брендбук

І презентували його сьогодні, 20 грудня, на засіданні виконавчого комітету перший заступник міського голови Роман Левицький та головний спеціаліст-енергоменеджер Михайло Май, демонструючи усім присутнім, яким чином він виглядає і як його в подальшому можна використовувати.

За словами Романа Левицького, у жовтні була створена робоча група, на яку було покладено завдання розробити та впровадити оновлений сайт міста, створити аканти у соціальних мережах і розробити брендбук Бердичева з логотипом і слоганом. Тричі засідала робоча група та навіть був організований захід у Молодіжному центрі «М-формація» за участю студентів, президентів шкіл, представників художньої школи, краєзнавців та керівника і копірайтера рекламної агенції Романа Тарасюка, який і провів навчальну презентацію.


Для того, аби розробити бренд бук, були поставлені завдання дослідити місто, визначити його ідентичність на основі досліджень, створити текстову концепцію бренду, направлену на презентацію міста та збільшення його туристичної привабливості.


До 25 листопада на розгляд робочої групи надійшли пропозиції небайдужих бердичівлян, які були презентовані, а логотипи і слогани – детально вивчені і опрацьовані. Головним для вибору потрібного мало бути поєднання найпростішої форми та глибокого змісту.
У результаті була сформована концепція, покладена у розробку іміджу логотипу Бердичева. На реальний ландшафт міста з його вулицями, пам’ятками архітектури, церквами та річкою застосували підхід золотого перетину, в результаті якого утворилася форма. На форму, що з’явилася у проекції, накладена кольорова палітра прапора Бердичева.


Все це показали членам виконавчого комітету за допомогою презентації, аби присутні мали більше уявлення, про що йде мова. Перший заступник міського голови пояснив, що функція логотипу одна – ідентифікація, а слоган, пояснення і використання бренд буку – це вже функції маркетингу.


Створений брендбук чітко говорить, які шрифти можна використовувати, які кольори, які модифікації можливі, а які – неприпустимі. Такі обмеження потрібні для формування постійності відображення і впізнаваності, і при кожній взаємодії з логотипом людина запам’ятовує його та він відкладатиметься на підсвідомому рівні.


Після затвердження рішенням виконавчого комітету готовий бренд бук з інструкціями для використання буде оприлюднений на Офіційному порталі міста у вільному доступі. Його зможуть використовувати всі бажаючі для виготовлення афіш, рекламної і сувенірної продукції, аби популяризувати міста Бердичева.


Також виступаючий нагадав про створення оновленого сайту міста, розробку мобільної версії для смартфонів і зазначив, що відтепер бердичівляни зможуть отримувати усю необхідну інформацію з цього сайту.

brendbook1

brendbook2

brendbook3

brendbook4

brendbook5

brendbook6

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук