У Бердичеві розпочала мовлення вже п’ята ФМ-радіостанція — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

У Бердичеві розпочала мовлення вже п’ята ФМ-радіостанція

21 січ. 2020 Олександр Доманський

До 2009 року у Бердичеві не було жодної ФМ-радіостанції, а на приймачі відповідного діапазону у місті ледь-ледь «ловились» житомирські станції.

За кілька років до цього укрчастотнагляд прорахував для міста чотири частоти і дві з них незабаром виставив на конкурс. За його результатами вже у 2009 році розпочали мовлення «Live FM» на частоті 102,0 МГц та «Рекорд ФМ» на частоті 105,2 МГц. Дві інших частоти довго не виставлялись на конкурс, і лише в 2016 році була виставлена частота 107,1, яку виграло Українське радіо, яке в цьому ж році почало мовлення, а у 2018 році була «освоєна» остання з прорахованих частот – 103,0, на якій зараз мовить мережева радіостанція «Power FM».

Минулоріч було знову прораховано для Бердичева чотири частоти, дві з яких були виставлені на конкурс, який відбувся в листопаді минулого року. Частоту 87,9 виграла мережа державної радіостанції «Армія ФМ», яка і розпочала тестове мовлення буквально кілька тижнів тому. А частоту 97,5 виграла Рівненська радіостанція «Радіо УНА». По телефону її представники повідомили, що розпочнуть мовлення трохи пізніше, десь до кінця року, адже за умовами конкурсу в них є рік для організації мовлення.

Цікаво те, що остання частота розігрувалась у конкурсі для місцевого мовлення, а брали участь в ньому львівська і рівненська радіостанції. Про участь в цьому конкурсі комунального бердичівського радіомовлення ніяких слідів знайти не вдалось. Можливо, воно братиме участь у конкурсі на дві частоти, які залишились ще невикористаними (94,2 і 94,9 МГц), адже збільшене фінансування вже передбачено в міському бюджеті на 2020 рік.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.