Четвер, 28 Вересня

Чому Бердичева немає на поштових конвертах?

Нещодавно довелось відправляти листа і до рук потрапив поштовий конверт із написом «Красилів». На ньому було зображено фрагмент давньої карти, малюнок місцевого костелу та написано: «575 років від часу першої писемної згадки».

 


В інтернеті неважко було знайти і репортаж з минулорічного заходу, коли посадовці Красилівської райдержадміністрації, міської ради та «Укрпошти» урочисто провели спецпогашення конверту з нагоди відзначення у жовтні минулого року Всесвітнього дня пошти. Тираж такого конверту склав 390 тисяч екземплярів, що є чималим рекламним фактором для поширення інформації про місто.

 


У Бердичеві схожа подія відбулась у жовтні 2011 року, коли урочисто було проведено спецпогашення конверта із зображенням видатного народного артиста УРСР Петра Міхневича, який народився в нашому місті у 1901 році. Але згадки про Бердичів там не було зовсім.


А ще раніше, у 2004 році, Українське державне підприємство «Укрпошта» випустило в обіг художній маркований конверт, на якому у лавровому вінку розміщено старовинне зображення бердичівського монастиря Босих Кармелітів з відповідним написом. Над зображенням монастиря тоді були надруковані дата – 1630, праворуч угорі - ангел зі стрічкою, на якій напис – «м. Бердичів».


У плані випуску конвертів «Укрпоштою» на 2020 рік немає згадки про наше місто, хоча плануються конверти з містами Коростень (1075 років), Слов’янськ (375 років) та іншими. А у Бердичева саме в цьому році теж є ювілейна дата аналогічного масштабу – 475 років першої писемної згадки та 175 років з дня надання статусу міста. Наступний подібний привід з’явиться лише через двадцять п’ять років.


На жаль, посадовці міської ради, які часто і багато говорять про промоцію Бердичева, чомусь пропустили таку гарну нагоду прорекламувати місто на всю Україну та на весь світ.

konvert1

konvert2

konvert3

 

Тематичний план випуску конвертів на 2020 рік:

konvert4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.